www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (5:e upplagan), Kval/SM-kval - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21. maj 2017

Skjutlagslista

St.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1
1 Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb 60+
2 Jonny Eriksson Östhammars Jaktskytteklubb 50+
3 Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
4 Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Dam
5 Jan Peterson Uddeholms Jaktskytteklubb 50+
 
Lag 2
1 Lennart Andersson Svenljunga Skytteförening 60+
2 Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
3 Billy Hallberg Östgöta Jaktskytteklubb 60+
4 Sven-Erik Rundkvist Åby Skytteklubb 60+
5 Bjarne Olsén Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
 
Lag 3
1 Karin Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Dam
2 Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan 60+
3 Lars Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
4 Börje Zetterlund Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
5 Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Senior
 
Lag 4
1 Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb 60+
2 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
3 Ole Johan Triumf Norge Senior
4 Tommy Jonsson Grums Jaktskytteklubb 50+
5 Patrik Magnil Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
 
Lag 5
1 David Jonsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Junior
2 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar 50+
3 Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
4 Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Senior
5 Johnny Trygg Högforsbruks Idrottsförening Junior
 
Lag 6
1 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
2 Torvald Markusson Östhammars Jaktskytteklubb 60+
3 Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Senior
4 Torsten Johannesson Nimrod Jakt och SSF 60+
5 Gert Bryntesson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Senior
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)