www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (5:e upplagan), Kval/SM-kval - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21. maj 2017

Uppdaterad: 21.05.2017 kl 19:45

Resultat klassvis serie 2


Klasse 50+
1. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2523Sum: 48
2. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2423Sum: 47
3. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2323Sum: 46
4. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2025Sum: 45
5. Dan Lindberg
1926458 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2421Sum: 45
6. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2222Sum: 44
7. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
2321Sum: 44
8. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2219Sum: 41
9. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
1818Sum: 36

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
2225Sum: 47
2. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
2322Sum: 45
3. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
2222Sum: 44
4. Bjarne Olsén
1413764 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2420Sum: 44
5. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
2023Sum: 43
6. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
2122Sum: 43
7. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
2020Sum: 40
8. Sven-Erik Rundkvist
01411128 - Åby Skytteklubb
1820Sum: 38
9. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
2117Sum: 38
10. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1417Sum: 31

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
2222Sum: 44
2. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
1819Sum: 37
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
1621Sum: 37

Klasse Junior
1. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
2423Sum: 47
2. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1519Sum: 34

Klasse Senior
1. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2524Sum: 49
2. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
2424Sum: 48
3. Ole Johan Triumf
47 - Norge
2324Sum: 47
4. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2223Sum: 45
5. Torbjörn Forslund
2387643 - Högforsbruks Idrottsförening
2018Sum: 38
6. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
2018Sum: 38
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)