www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 4 + final
- Resultat sammanlagt med final
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17. september 2022

Uppdaterad: 17.09.2022 kl 16:10

Resultat sammanlagt serie 2

Jury: Ole Johnny Oterholt, Bernt Johansson, Arne Isaksson

1.
Bengt Larsson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
252449
2.
Geir Guldhaug

Norge
252449
3.
Niklas Moss

Uddeholms Jaktskytteklubb
252449
4.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
252348
5.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
232447
6.
Magnus Hultgren

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242347
7.
Ole Petter Gulbrandsen

Norge
232447
8.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
232447
9.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
232447
10.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
242347
11.
Thor Göransson

Sundsvalls Jaktskytteklubb
232447
12.
John Solbakken

Norge
252247
13.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
232346
14.
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
242246
15.
Jörgen Nilsson

Frillesås Sportskytteklubb
222446
16.
Kent Rådman

Rosersbergs Sportskytteklubb
232346
17.
Patrik Vahlberg

Visby Lerduveklubb
242145
18.
Dan Lindberg

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222345
19.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
222345
20.
Tomas Arvendal

Rosersbergs Sportskytteklubb
232245
21.
Jonas Bergqvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
222345
22.
Börje Magnusson

Karlstads Jaktskytteklubb
222244
23.
Jan Peterson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222244
24.
Ole Johnny Oterholt

Norge
212344
25.
Bjarne Jødahl

Norge
232144
26.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
232144
27.
Niklas Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242044
28.
Johnny Hermansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
212344
29.
Elin Pettersson

Götene Sportskytteklubb
232144
30.
Nathalie Evensen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242044
31.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
222143
32.
Bastian Hagen

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202343
33.
Clarita Wiberg

Järlövs Sportingclub
222143
34.
Sven Larsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
232043
35.
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
192443
36.
Lars Wackelin

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202343
37.
Tobias Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
192443
38.
Ulf Strandnert

Visby Lerduveklubb
222143
39.
Per Elgtberg

Billeruds Jaktskytteklubb
232043
40.
Jonas Skogh

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
232043
41.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
182442
42.
Mattias Jansson "DY"

Rosersbergs Sportskytteklubb
192342
43.
Christer Gustavsson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
202242
44.
Lars-Göran Johansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
192342
45.
Christina Eriksson

Billeruds Jaktskytteklubb
212142
46.
Ole Johan Sæternes

Norge
172441
47.
Toni Åman

Högforsbruks Idrottsförening
202141
48.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
202141
49.
Mattias Jansson "DÄ"

Tibro Jaktskytteklubb
212041
50.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
231841
51.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
182341
52.
Olle Bylemark

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
202141
53.
Ole Emil Gulbrandsen

Norge
202141
54.
Sven-Erik Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
212041
55.
Thomas Porsaeus

Rosersbergs Sportskytteklubb
211940
56.
Gert Bryntesson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
182240
57.
Eddy Andersson

Billeruds Jaktskytteklubb
211940
58.
Johan Ahlstrand

Karlstads Jaktskytteklubb
221840
59.
Mikael Söderberg

Uppsala Jaktskytteklubb
211839
60.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
182139
61.
André Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
192039
62.
Jonny Eriksson

Östhammars Jaktskytteklubb
201939
63.
Johan Bylemark

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
192039
64.
Anders Lindkvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
221739
65.
Torbjörn Forslund

Högforsbruks Idrottsförening
162238
66.
Arne Isaksson

Nimrod Jakt och SSF
182038
67.
Lene Marie Guldhaug

Norge
201838
68.
Simon Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
191938
69.
Stefan Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
181937
70.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
191736
71.
Magnus Olsson

Arvika Jaktskytteklubb
201636
72.
Bernt Johansson

Björneborgs Jaktskytteklubb
191635
73.
Ronnie Vest-Andersen

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
161935
74.
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
191635
75.
Mattias Modahl

Uddeholms Jaktskytteklubb
132134
76.
Petra Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
171734
77.
Robert Jansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
161834
78.
Ida Stark

Högforsbruks Idrottsförening
161632
79.
Annika Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
121729
80.
Ann-Charlotte Söderberg

Uppsala Jaktskytteklubb
111223
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)