www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Deltagarlista
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 16 Maj 2015, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16. maj 2015

Uppdaterad: 17.05.2015 kl 18:15

Resultat klassvis serie 3


Klasse 50+
1. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
212324Sum: 68E.S.O
2. Rolf Kristian Eilertsen
47 - Norge
232223Sum: 68E.S.O
3. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
232222Sum: 67E.S.O
4. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222223Sum: 67E.S.O
5. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
232221Sum: 66E.S.O
6. Björn Engelbrektsson
1548144 - Karlstads Jaktskytteklubb
232320Sum: 66E.S.O
7. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
192321Sum: 63E.S.O
8. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
212121Sum: 63E.S.O
9. Vidar Ringstad
47 - Norge
192221Sum: 62
10. Geir Hammer
47 - Norge
212020Sum: 61
11. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
181922Sum: 59
12. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
191717Sum: 53

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
252324Sum: 72
2. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222321Sum: 66
3. Christer Morberg
IID01038172 - Gyttorps Sportskytteklubb
222122Sum: 65
4. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
201925Sum: 64E.S.O
5. Bernt Johansson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
212221Sum: 64E.S.O
6. Lise Wold
47 - Norge
202023Sum: 63E.S.O
7. Anders Nordlinder
1501513 - Storumans Sportskytteklubb
192123Sum: 63E.S.O
8. Harald Johansen
47 - Norge
231920Sum: 62
9. Ståle Midtlid
47 - Norge
182218Sum: 58
10. Per Bunes
47 - Norge
211619Sum: 56
11. Rolf Tore Berntsen
47 - Norge
221320Sum: 55
12. Karl-Erik Skog
2606330 - Torsby Jaktskytteklubb
191320Sum: 52

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
202324Sum: 67
2. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
221723Sum: 62
3. Birgit Jostad Solbakken
47 - Norge
212020Sum: 61
4. Monica Cristin Vennevik
47 - Norge
181918Sum: 55
5. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
161612Sum: 44

Klasse Senior
1. Anastasios Kaliafas
47 - Norge
232523Sum: 71
2. Robert Helmo
47 - Norge
212424Sum: 69
3. Pål Høines
47 - Norge
222322Sum: 67
4. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
232221Sum: 66E.S.O
5. Ole Johan Triumf
47 - Norge
222420Sum: 66E.S.O
6. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
212223Sum: 66E.S.O
7. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
202124Sum: 65E.S.O
8. Morten Bergersen
47 - Norge
202421Sum: 65E.S.O
9. Olav Nygård
47 - Norge
222023Sum: 65E.S.O
10. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
222021Sum: 63
11. Ove Løberg
47 - Norge
221920Sum: 61
12. John Solbakken
47 - Norge
182219Sum: 59
13. Robert Berntsson
1801386 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
201721Sum: 58
14. Sebastian Lindholm
733014 - Uddeholms Jaktskytteklubb
201420Sum: 54
15. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
152215Sum: 52
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)