www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 5
- Resultat sammanlagt serie 6
- Resultat sammanlagt serie 6 + final
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat klassvis serie 5
- Resultat klassvis serie 6
- Resultat klassvis serie 6 + final
- Ranking 2016
- LLT4
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Uppdaterad: 03.03.2017 kl 20:05

Resultat klassvis serie 1


Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
24Sum: 24
2. Mathilda Lishöj
1982867 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
23Sum: 23
3. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21Sum: 21
4. Anna Persson
122595 - Dokkas Skytteförening
21Sum: 21
5. Sabina Larsson
1318169 - Frillesås Sportskytteklubb
19Sum: 19
6. Pernilla Stensson
1949974 - Svenljunga Skytteförening
19Sum: 19
7. Helene Larsson
961635 - Frillesås Sportskytteklubb
19Sum: 19
8. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
19Sum: 19
9. Susanne Nordh
1495590 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17Sum: 17
10. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
15Sum: 15
11. Maria Löfvén
02067995 - Järlövs Sportingclub
14Sum: 14

Klasse Junior
1. Marcus Bryntesson
1012072 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24Sum: 24
2. Edvin Isaksson
00920669 - Habo Jaktvårdsförening
23Sum: 23
3. Emil Bagger-Jörgensen
309674 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
23Sum: 23
4. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
20Sum: 20
5. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
16Sum: 16
6. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
15Sum: 15

Klasse Senior
1. Johan Hanson
2134949 - Nimrod Jakt och SSF
25Sum: 25
2. Fredrik Amour
1949996 - Svenljunga Skytteförening
25Sum: 25
3. Tommie Olsson
00724661 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
25Sum: 25
4. Niclas Boo
1074599 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
25Sum: 25
5. Jörgen Eliasson
1724090 - Umeå Jaktskytteklubb
25Sum: 25
6. Anders Jonasson
652846 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24Sum: 24
7. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
24Sum: 24
8. Roland Håkansson
01670459 - Jaktskytteklubben Falken
24Sum: 24
9. Göran Martinsson
962697 - Frillesås Sportskytteklubb
24Sum: 24
10. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24Sum: 24
11. Alexander Hansson
00641773 - Berga Jaktskytteklubb
24Sum: 24
12. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
24Sum: 24
13. Peter Nilsson
02117548 - Abilds Sportskytteklubb
24Sum: 24
14. Henrik Johansson
01399822 - Caprinus Sporting Club
24Sum: 24
15. Ulf Strandnert
00204929 - Visby Lerduveklubb
24Sum: 24
16. Mattias Broling
1516309 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
24Sum: 24
17. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24Sum: 24
18. Jörgen Ohlsson
1441600 - Falköpings Sportskytteklubb
24Sum: 24
19. Per Adolfsson
560906 - Billeruds Jaktskytteklubb
24Sum: 24
20. Patric Johnsson
04019944 - Ljungby Jaktskytteklubb
24Sum: 24
21. Jerry Nilsson
937667 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
24Sum: 24
22. Mikael Karlsson
819819 - Fridafors Skytteförening
24Sum: 24
23. Robin Karlsson
02727720 - Osby Jaktskytteklubb
24Sum: 24
24. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24Sum: 24
25. Ronny Gustafsson
1175107 - Fridafors Skytteförening
24Sum: 24
26. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
23Sum: 23
27. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
23Sum: 23
28. Bo Andersson
1546064 - Nordmalings Jaktskytteklubb
23Sum: 23
29. Percy Edin
1398175 - Östhammars Jaktskytteklubb
23Sum: 23
30. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
23Sum: 23
31. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
23Sum: 23
32. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
23Sum: 23
33. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
23Sum: 23
34. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
23Sum: 23
35. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
23Sum: 23
36. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
23Sum: 23
37. Lars Johansson
01057618 - Nordmalings Jaktskytteklubb
23Sum: 23
38. Jan Johansson
01080891 - Habo Jaktvårdsförening
23Sum: 23
39. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
23Sum: 23
40. Anders Berntsson
2289453 - Caprinus Sporting Club
23Sum: 23
41. Reidar Johansson
04034721 - Högforsbruks Idrottsförening
22Sum: 22
42. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
22Sum: 22
43. Emil Bengtsson
1396511 - Riseberga JSK Lerduva
22Sum: 22
44. Patrik Wahlberg
642072 - Visby Lerduveklubb
22Sum: 22
45. Arne Isaksson
01646227 - Nimrod Jakt och SSF
22Sum: 22
46. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
22Sum: 22
47. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
22Sum: 22
48. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
22Sum: 22
49. Jan Widell
1560453 - Bredareds Sportskytteklubb
22Sum: 22
50. Benny Pettersson
1510945 - Södertälje Jaktvårdsförening
22Sum: 22
51. Lars Edvardsson
04120749 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
22Sum: 22
52. Christer Fredriksson
1406271 - Falköpings Sportskytteklubb
21Sum: 21
53. Ingemar Magnusson
1563308 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21Sum: 21
54. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
21Sum: 21
55. Robin Andersson
01653047 - Osby Jaktskytteklubb
21Sum: 21
56. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21Sum: 21
57. Johnny Håkansson
01686297 - Fridafors Skytteförening
21Sum: 21
58. Magnus Svensson
01410733 - Osby Jaktskytteklubb
21Sum: 21
59. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
20Sum: 20
60. Lars Gustavsson
1084207 - Älghults Jaktskytteklubb
20Sum: 20
61. Börje Sandberg
1556910 - Växjö Jaktskytteklubb
20Sum: 20
62. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
20Sum: 20
63. Jonas Arvidsson
00369112 - Osby Jaktskytteklubb
20Sum: 20
64. Mikael Johansson
734068 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
20Sum: 20
65. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20Sum: 20
66. Lennart Månsson
804 - Hässleholmsortens JSK
20Sum: 20
67. Hannes Stålnacke
03578895 - Kiruna Jakt O FVF
19Sum: 19
68. Morgan Andersson
2076103 - Habo Jaktvårdsförening
19Sum: 19
69. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
19Sum: 19
70. Oskar Liljekvist
468500 - Svenljunga Skytteförening
19Sum: 19
71. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19Sum: 19
72. Ulf Möller
1447443 - Högforsbruks Idrottsförening
19Sum: 19
73. Gert Andersson
01653046 - Osby Jaktskytteklubb
19Sum: 19
74. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
18Sum: 18
75. Börje Magnusson
1526017 - Karlstads Jaktskytteklubb
18Sum: 18

Klasse Öppen
1. Johan Nyberg
00335874 - Grums Jaktskytteklubb
23Sum: 23
2. Fredrik Andersson
191462 - Caprinus Sporting Club
22Sum: 22
3. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22
4. Per-Erik Carlsson
2871696 - Högforsbruks Idrottsförening
22Sum: 22
5. Owe Hammar
688892 - Roslagens Jaktskytteklubb
22Sum: 22
6. Lennart Strand
00937363 - Liatorps Jaktskytteklubb
21Sum: 21
7. Kjell Nilsson
974909 - Östhammars Jaktskytteklubb
21Sum: 21
8. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
21Sum: 21
9. Niclas Svensson
1265722 - Habo Jaktvårdsförening
21Sum: 21
10. Markus Ritzen
04001119 - Ljungby Jaktskytteklubb
20Sum: 20
11. Göran Boo
1074597 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
20Sum: 20
12. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
20Sum: 20
13. Kjell-Åke Nilsson
1056995 - Fridafors Skytteförening
19Sum: 19
14. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
19Sum: 19
15. Freddie Johnsson
1516290 - Alvesta Jaktskytteklubb
18Sum: 18
16. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
17Sum: 17
17. Kenneth Andersson
57170 - Falköpings Sportskytteklubb
17Sum: 17
18. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17Sum: 17
19. Jonas Holmgren
04045410 - Kiruna Jakt O FVF
16Sum: 16
20. Mats Olsson
00974989 - Högforsbruks Idrottsförening
16Sum: 16
21. Mika Harju
01239300 - Högforsbruks Idrottsförening
15Sum: 15
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)