www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
 
Kontakt
 
Tillbaka till Sövdeborgs Jaktskytteklubb
 
Landskamp 2017 - Sövdeborgs Jaktskytteklubb
11. till 12. augusti 2017

Skjutlagslista

StartnummerSt.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1
11 Edvin Isaksson Ljungsarps Sportskytteklubb Junior
22 Kurt Koed Danmark Senior
33 Jörgen Eliasson Umeå Jaktskytteklubb Senior
44 Evald Nygaard Danmark 60+
55 Pål Høines Norge Senior
 
Lag 2
61 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
72 Magnus Svensson Osby Jaktskytteklubb Senior
83 Bent Døving Norge Senior
94 Kuno Danielsen Danmark 50+
105 Pernilla Stensson Svenljunga Skytteförening Dam
 
Lag 3
111 Kai Nielsen Danmark 50+
122 Johnny Mogensen Danmark 60+
133 Tommie Olsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Senior
144 Johnny Trygg Högforsbruks Idrottsförening Junior
155 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb 50+
 
Lag 4
161 Eli Nielsen Danmark 60+
172 Frode Rundhaug Norge Senior
183 Heinrich Larsen Danmark 50+
194 Jimmy Nielsen Danmark 50+
205 Øyvind Skoglund Norge Senior
 
Lag 5
211 Knut Ivar Larsen Norge Senior
222 Andreas Humlemose Danmark Junior
233 Line Våden Norge Dam
244 Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb Senior
255 Johan Hansen Danmark 60+
 
Lag 6
261 Ole Johan Sæternes Norge Senior
272 Magnus Henningsson Frillesås Sportskytteklubb Senior
283 Sigurd Løgkær Danmark Senior
294 Mikael Østensen Norge Senior
305 Torvald Markusson Östhammars Jaktskytteklubb 60+
 
Lag 7
311 Pau Fisker Danmark Senior
322 Julia Brengdahl Föreningen Skepplanda Sportskyttar Junior
333 Pernille Petersen Danmark Dam
344 Jonas Grimestad Norge Junior
355 Geir Guldhaug Norge 60+
 
Lag 8
361 John Starup Danmark 50+
372 Øyvind Syvertsen Norge 50+
383 Bent Ørskov Danmark 60+
394 Patrik Magnil Uddeholms Jaktskytteklubb Senior
405 Lisbeth Thorup Danmark Dam
 
Lag 9
411 Jonatan L. Bjorland Norge Junior
422 Jes Bo Nielsen Danmark 50+
433 Kent Stensson Svenljunga Skytteförening Senior
444 Gjermund Aas Norge 50+
455 Jette Marie Grimestad Norge Dam
 
Lag 10
461 Niclas Boo Strövelstorps Jaktskytteklubb Senior
472 Morten Valhovd Andersen Norge Senior
483 Ole Johan Triumf Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
494 Johan Ros Gislaved Jaktvårdsförening Senior
505 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Senior
 
Lag 11
511 Erik Gurholt Norge Junior
522 Nichlas Lykkegård Danmark Junior
533 Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam
544 Jan Widell Ljungsarps Sportskytteklubb 60+
555 Frank Valhovd Andersen Norge Senior
 
Lag 12
561 Per Andersen Danmark Senior
572 Mikael Karlsson Fridafors Skytteförening 50+
583 Sally Jane Haugland Norge Dam
594 Frank Våden Norge Senior
605 Albin Larsson Frillesås Sportskytteklubb Junior
 
Lag 13
611 Knut Saxe Kjeldsberg Norge 60+
622 Thomas Fogh Danmark Senior
633 Per Jensen Danmark 60+
644 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
655 Ole Bjerkeland Norge 50+
 
Lag 14
661 Kasper Nielsen Danmark Senior
672 Terje Hansen Norge Senior
683 Harald Johansen Norge 60+
694 Lennart Andersson Svenljunga Skytteförening 60+
705 Klaus Frostholm Danmark 50+
 
Lag 15
711 Eva Kristin Oliversen Norge Dam
722 Søs Haynes Danmark Dam
733 Alexander Hansson Ljungby Jaktskytteklubb Senior
744 Robert Elmgren Hisingens Jaktvårdskrets Senior
755 Niklas G. Madsen Ålborg Danmark Junior
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)