www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Uddeholms Jaktskytteklubb
 
Svenskt Mästerskap.Olympisk-Trap 2021 - Uddeholms Jaktskytteklubb
7. till 8. augusti 2021

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 39
Namn Klubb Klass Startnummer
Amir Akbarzadeh Uppsala Jaktskytteklubb Herr26
Andreas Norlén Uppsala Jaktskytteklubb Herr13
Andrè Lundgren Akbarzadeh Uppsala Jaktskytteklubb Herr35
Anna Eklund Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam24
Anton Lundgren Akbarzadeh Uppsala Jaktskytteklubb Junior9
Benny Törnblom Uppsala Jaktskytteklubb Herr22
Bill Karlsson Uppsala Jaktskytteklubb Herr18
Camilla Andreasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam39
Camilla Berndtsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam41
Colman Etelkozi JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb Herr7
Eje Karlsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr8
Ellinore Brengdahl Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam28
Emelie Norlén Uppsala Jaktskytteklubb Dam19
Emil Öien Föreningen Skepplanda Sportskyttar Junior33
Evald Kullander Föreningen Skepplanda Sportskyttar Junior4
Fredrik Albelin Uddeholms Jaktskytteklubb Herr27
Håkan Dahlby JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb Herr31
Jan Peterson Uddeholms Jaktskytteklubb Herr16
Jenny Lundh Uddeholms Jaktskytteklubb Dam21
Jesper Brengdahl Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr10
Jesper Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr17
Julia Brengdahl Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam14
Mikael Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr25
Niclas Ess Uddeholms Jaktskytteklubb Herr38
Patrik Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr32
Per Forsström Hisingens Jaktvårdskrets Herr3
Per Fredriksson Östlund Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr36
Peter Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr5
Peter Westlund Uddeholms Jaktskytteklubb Herr23
Rickard Andersson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr30
Robert Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr29
Robin Hedström JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb Herr12
Robin Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr11
Simon Jansson Uddeholms Jaktskytteklubb Junior34
Stefan Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Herr15
Thomas Ivarsson Hisingens Jaktvårdskrets Herr40
Thomas Pantzare Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr2
Valentina Hedén JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb Dam37
Zoltan Koncz Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr20


Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)