www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Karlstads Jaktskytteklubb
 
SOLATRÄFFEN 2022 - Karlstads Jaktskytteklubb
23. till 24. juli 2022

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 115
Namn Klubb Klass Startnummer
Albin Larsson Frillesås Sportskytteklubb Junior1
Alexander Spilling Grimestad Norge Herr28
Alexander Tønnesen Norge Herr13
Alexander Åsälv Högareds Sportskytteklubb Junior23
Alf Jr. Buksholt Norge 50+60
Alf Kristian Ellefsen Norge Herr24
Alf Jørgensen Norge 60+19
Anders Gunnarsson Frillesås Sportskytteklubb Herr99
Anders Lindkvist Uddeholms Jaktskytteklubb Herr97
Anne Jorunn Kasin Norge Dam112
Anne Mette Haug Norge Dam25
Annika Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam89
Arnt Martin Skofteland Norge Junior92
Arnt Sigurd Christensen Norge Herr36
Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+73
Benny Pettersson Trosaortens Jakt o Sportskytteklubb 70+80
Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb 70+82
Billy Hallberg Östgöta Jaktskytteklubb 70+61
Bjarne Jødahl Norge 60+58
Bjørn Vollebekk Norge 50+7
Bo Andersson Nordmalings Jaktskytteklubb 60+38
Bo Nilsson Järlövs Sportingclub 50+12
Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb 60+78
Carl Robert Olsen Norge Herr55
Christina Adolfsson Nordmalings Jaktskytteklubb Dam40
Christoffer Stavenes Norge Herr68
Clarita Wiberg Östhammars Jaktskytteklubb Dam59
Dag-Hugo Karlsen Norge 50+110
Dag Östrem Norge 60+9
Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Herr119
Dennis Fransson Billeruds Jaktskytteklubb Herr69
Even Urdal Norge Junior104
Frank Cascampas Norge 60+34
Gaute Gravdahl Norge 70+63
Geir Milsteinhaugen Norge 50+116
Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb 50+93
Gunstein Aurebekk Norge 50+51
Hans Karlsson Billeruds Jaktskytteklubb 60+64
Helge Grimestad Norge 60+76
Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Herr22
Henrik Olsen Norge Junior
Isabell Spilling Grimestad Norge Dam62
Ivan K Kleven Norge Herr27
Ivan DeRosche Danmark 60+3
Iver Andrè Josten Norge Herr8
Jan Erik Christensen Norge Junior14
Jan-Olav Monsbakken Norge 50+105
Jan Bålerud Norge 50+84
Jarle Isetorp Norge 50+50
Jette Marie Grimestad Buksholt Norge Dam5
Johan Ahlstrand Karlstads Jaktskytteklubb 50+43
Johanne Kvamme Bjørge Norge Dam87
John Egil Stanes Norge 60+6
Johnny Mogensen Danmark 70+79
Jonas Grimestad Norge Herr65
Jonny Lundström Hemmeslövs Jaktskytteklubb 60+56
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF 50+103
Jørgen Bjørklund Norge 50+106
Karl Ivar Holmstrand Vedums Sportskytteklubb 70+90
Karl-Johan Nordqvist Karlstads Jaktskytteklubb 70+37
Kato Johansen Norge 50+66
Kent Arild Moldal Norge Herr10
Kim Bryan Christensen Danmark 50+101
Kjell-Åke Nilsson Fridafors Skytteförening 70+67
Knut Erik Skjolden Norge 50+45
Knut Erland Hansen Norge 60+11
Kristian Thomassen Norge Herr31
Kristofer Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb Herr32
Kuno Danielsen Danmark 50+21
Kurt Solvik Norge 50+26
Lars Ove Fagerås Norge 50+120
Lars-Göran Johansson Uddeholms Jaktskytteklubb Herr44
Lars Nyman Karlstads Jaktskytteklubb 70+83
Leif-Rune Lorang Jasper Norge Herr39
Leon Johnsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb Junior81
Maria Söderström Ståhl Storumans Sportskytteklubb Dam91
Mattias Modahl Uddeholms Jaktskytteklubb Herr18
Michael Bang Pedersen Danmark Herr108
Morten Grefslie Norge 60+100
Niklas Moss Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Olav Andreas Grimestad Buksholt Norge Junior118
Ole Emil Gulbrandsen Norge Junior70
Ole Gunnar Fossum Norge 60+
Ole Petter Gulbrandsen Norge Herr46
Olov Karlsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb 70+
Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+115
Patrik Magnil Uddeholms Jaktskytteklubb Herr77
Per Ivar Søvik Norge 50+72
Per Oskar Hjelseth Norge 50+29
Per Elgtberg Billeruds Jaktskytteklubb 60+53
Peter Åsälv Högareds Sportskytteklubb Herr117
Poul Lykkemark Danmark 60+35
Pål Roy Rolland Norge 60+17
Ragnhild Milsteinhaugen Norge Dam94
Reidar Grimestad Norge 60+52
Roger Westberg Arvika Jaktskytteklubb 70+75
Roland Håkansson Jaktskytteklubben Falken 60+88
Rolf Tore Berntsen Norge 60+111
Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+20
Ronny Lund Norge 50+49
Roy Helge Haug Norge 50+102
Stefan Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+74
Ståle Midtlid Norge 60+48
Svein Arild Christensen Norge Junior98
Sveinung Christensen Norge 50+4
Sven Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb 50+15
Thor Göransson Sundsvalls Jaktskytteklubb 50+30
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb 70+85
Tommy Jakobsen Norge 60+107
Tor Gaute Nesset Norge Herr16
Torjus Aurebekk Norge Junior2
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening 70+42
Veronica Lishöj Järlövs Sportingclub Dam109
Vetle ingebretsen Aanensen Norge Junior114
Vilgot Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb Junior33


Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)