www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
 
Kontakt
 
Tillbaka till Frillesås Sportskytteklubb
 
LLT 3 - Frillesås Sportskytteklubb
11. till 12. juni 2022

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 62
Namn Klubb Klass Startnummer
Albin Stensson Svenljunga Skytteförening Junior63
Anders Berntsson Caprinus Sporting Club 60+4
Anders Gunnarsson Frillesås Sportskytteklubb Herr12
Anders Hellström Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb 50+46
Anders Pettersson Hemmeslövs Jaktskytteklubb 50+22
Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb Herr26
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF 60+53
Bastian Hagen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr5
Bertil Nilsson Gnosjöortens Jaktvårdsförening 60+20
Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb 60+45
Börje Sandberg Växjö Jaktskytteklubb 60+39
Christian Andersson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Herr58
Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr9
Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar 60+64
Elin Pettersson Götene Sportskytteklubb Dam49
Erik Larsson Frillesås Sportskytteklubb Herr50
Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb Herr32
Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb 50+48
Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam30
Ingvar Lagesson Abilds Sportskytteklubb 60+62
Ingvar Lindell Gislaved Jaktvårdsförening 60+41
Jakob Evertsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb Junior24
Jan Widell Ljungsarps Sportskytteklubb 60+43
Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb 50+21
Jim Nilsson Caprinus Sporting Club 60+2
Jonny Lundström Hemmeslövs Jaktskytteklubb 60+11
Jörgen Björnlund Nimrod Jakt och SSF Herr6
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF 50+10
Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb 50+51
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb 50+28
Kent Stensson Svenljunga Skytteförening Herr56
Kristofer Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb Herr31
Lars Gustavsson Vetlanda Sportskytteklubb 50+16
Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb 60+59
Leon Johnsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb Junior27
Mattias Modahl Uddeholms Jaktskytteklubb Herr14
Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam3
Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Herr54
Mikael Björnlund Nimrod Jakt och SSF Herr55
Morgan Larsson Caprinus Sporting Club 50+17
Mustafa Maloparic Abilds Sportskytteklubb 60+34
Navid Bagheri Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb 50+38
Niclas Svensson Ljungsarps Sportskytteklubb Herr42
Niklas Moss Uddeholms Jaktskytteklubb Herr19
Niklas Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr8
Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+52
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb 60+13
Pernilla Stensson Svenljunga Skytteförening Dam61
Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF 50+33
Peter Nilsson Abilds Sportskytteklubb 50+15
Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar 60+29
Ronny Gustafsson Fridafors Skytteförening 60+57
Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Dam47
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF 60+37
Stefan Lundgren Falköpings Sportskytteklubb 50+18
Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb 60+7
Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan 60+1
Tobias Nilsson Osby Jaktskytteklubb Herr35
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb 60+25
Tomas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb 60+36
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening 60+40
Viktor Hollander Ljungsarps Sportskytteklubb Junior44


Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)