www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt2
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis final
- Resultat klassvis med final
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Uddeholms Jaktskytteklubb
 
Uddeholm Grand Prix 2023 - Uddeholms Jaktskytteklubb
25. till 27. augusti 2023

Uppdaterad: 27.08.2023 kl 15:15

Resultat klassvis

Jury: Ulf-Inge Dahlgren, Bent Øverhagen, Eje Karlsson


Klass A
1.
Per Fredriksson Östlund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242122192124131
2.
Eje Karlsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242022231824131
3.
Robert Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
242224202219131
4.
Patrik Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
202223222221130
5.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
191922202424128
6.
Ruben Grøbeck Lillerud

Norge
242218192022125
7.
Jan Peterson

Uddeholms Jaktskytteklubb
202220222119124
8.
Robin Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
221920211721120
9.
Thomas Pantzare

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
221519222220120
10.
Odd Arild Lillerud

Norge
212017222115116
11.
Thomas Ivarsson

Hisingens Jaktvårdskrets
212118201420114
12.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
201817202019114
13.
Geir Pedersen

Norge
192018201521113
14.
Lars Litzell

Hisingens Jaktvårdskrets
182118191617109

Klass B
1.
Ulf-Inge Dahlgren

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
171718212221116
2.
Kjell Johansson

Nimrod Jakt och SSF
182015202120114
3.
Leif Vålvannet

Norge
191717202019112
4.
Bent Øverhagen

Norge
191819172017110
5.
Stella Abrahamsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
221417182117109
6.
Camilla Berndtsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
151621191819108
7.
Anna Eklund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
161816191916104
8.
Mikael Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
161720181715103
9.
Camilla Andreasson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
171620171715102
10.
Mikael Abrahamsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
181716171518101
11.
Geir Wemmestad-Haaland

Norge
181621181513101
12.
Thor Pedersen

Norge
10151820141794
13.
Morgan Ivarsson

Hisingens Jaktvårdskrets
16111519181594
14.
Kent Nordström

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
11131813161384
15.
Sebastian Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
15121311191383
Copyright © 2024 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)