www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Frillesås Sportskytteklubb
 
SM Kval Frillesås 25/7 - Frillesås Sportskytteklubb
25. juli 2021

Skjutlagslista

St.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1
1 Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan B
2 Christopher Sjödin Högareds Sportskytteklubb B
3 Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb A
4 Jökull Svavarsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
5 Morgan Larsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb B
 
Lag 2
1 Peter Nilsson Abilds Sportskytteklubb A
2 Tomas Lid Ljungsarps Sportskytteklubb B
3 Kristian Pettersson Sverige A
4 Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb B
5 Jörgen Olsson Falköpings Sportskytteklubb A
 
Lag 3
1 Johan Skarström Järlövs Sportingclub B
2 Erik Friberg Sverige A
3 Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb B
4 Kristofer Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb B
5 Peter Åsälv Högareds Sportskytteklubb A
 
Lag 4
1 Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
2 Helene Larsson Sverige A
3 Håkan Hedby Svenljunga Skytteförening C
4 Patrik Magnil Forshaga Jakt & Sportskytteklubb A
5 Anna Eklund Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
 
Lag 5
1 Albin Larsson Frillesås Sportskytteklubb A
2 Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
3 Kent Stensson Sverige A
4 Peter Svensson Frillesås Sportskytteklubb A
5 Tomas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
 
Lag 6
1 Veronica Lishöj Sverige B
2 Roland Nilsson Dufeke Jaktskytteklubb B
3 Patrik Jönsson Högareds Sportskytteklubb A
4 Ulf Mårtensson Gislaved Jaktvårdsförening B
5 Ingvar Lagesson Abilds Sportskytteklubb A
 
Lag 7
1 Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb A
2 Anders Berntsson Caprinus Sporting Club A
3 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
4 Stefan Lundgren Sverige A
5 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub A
 
Lag 8
1 Glenn Larsson Sverige A
2 Anders Graf Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
3 Alexander Åsälv Högareds Sportskytteklubb A
4 Pernilla Stensson Sverige A
5 Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb A
 
Lag 9
1 Lennart Andersson Svenljunga Skytteförening B
2 Anders Gunnarsson Frillesås Sportskytteklubb A
3 Bo Nilsson Järlövs Sportingclub A
4 Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
5 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb A
 
Lag 10
1 Sara Persson Falköpings Sportskytteklubb C
2 Lena Lindström Frillesås Sportskytteklubb C
3 Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
4 Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb A
5      
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)