www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
Påsksmällen Nordisk Trap Kval/SM-Kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
18. april 2022

Uppdaterad: 18.04.2022 kl 17:00

Resultat klassvis

Jury: Inte registrerad.


Klass A
1.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
2425232496
2.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2522252395
3.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
2124252494
4.
Anders Jonasson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2424232394
5.
Andreas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2423242293
6.
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
2522212492
7.
Jörgen Nilsson

Frillesås Sportskytteklubb
2122232591
8.
Ove Larsson

Falköpings Sportskytteklubb
2222222591
9.
Kent Stensson

Svenljunga Skytteförening
2222222591
10.
Fredrik Lindqvist

Falköpings Sportskytteklubb
2421212591
11.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
2223242291
12.
Tomas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2225232191
13.
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
2221232490
14.
Roger Lorensson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2321222490
15.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
2323222290
16.
Pernilla Stensson

Svenljunga Skytteförening
2420212489
17.
Erik Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
2224232089
18.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
2320242188
19.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
2523211988
20.
Karl Ivar Holmstrand

Vedums Sportskytteklubb
2222212287
21.
Peter Nilsson

Abilds Sportskytteklubb
2120232286
22.
Sören Höyer

Dufeke Jaktskytteklubb
2419232086
23.
Jan Widell

Ljungsarps Sportskytteklubb
2022182383
24.
Anders Graf

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2021212183
25.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
2020212182
26.
Kim Andersen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2122201982
27.
Kenneth Andersson

Falköpings Sportskytteklubb
2221161473
28.
Niklas Moss

Uddeholms Jaktskytteklubb
1519191972

Klass B
1.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2222252392
2.
Peter Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
2223222491
3.
Glenn Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
2420242391
4.
John Edvall

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2222232289
5.
Bengt-Åke Malm

Dufeke Jaktskytteklubb
2220212588
6.
Ingvar Lindell

Gislaved Jaktvårdsförening
1824232388
7.
Johan Skarström

Järlövs Sportingclub
2123222288
8.
Veronica Lishöj

Järlövs Sportingclub
2322212187
9.
Ulf Mårtensson

Gislaved Jaktvårdsförening
2322222087
10.
Sune Andersson

För.jaktskyttarna Trollhättan
1923222286
11.
Niclas Svensson

Ljungsarps Sportskytteklubb
2023212286
12.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
2124202186
13.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
2022222185
14.
Clarita Viberg

Östhammars Jaktskytteklubb
2320212185
15.
Lena Lindström

Frillesås Sportskytteklubb
2119222284
16.
Alexander Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
2022202284
17.
Henrik Werner

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2118212282
18.
Christian Andersson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
1919232182
19.
Sven Larsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
2020222082
20.
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
2121202082
21.
Tommy Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
1820222080
22.
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2122201780
23.
Per Elgtberg

Billeruds Jaktskytteklubb
1921221779
24.
Göthe Nyman

Götene Sportskytteklubb
1720212078
25.
Morgan Larsson

Gunnarsjö Jaktskytteklubb
1920152276
26.
Roland Nilsson

Dufeke Jaktskytteklubb
2220181676
27.
Navid Bagheri

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2018152275
28.
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
1718221572
29.
Jan-Ove Öien

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
1715161967

Klass C
1.
Christer Jansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2223232391
2.
Johnny Hermansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1919192481
3.
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
2217201877
4.
Claes Olsson

Götene Sportskytteklubb
1917152374
5.
Erik Nyman Järhult

Hisingens Jaktvårdskrets
1920191674
6.
Fredrik Hagberg

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1616192172
7.
Viktor Hollander

Ljungsarps Sportskytteklubb
1317172168
8.
Johanna Montonen

Götene Sportskytteklubb
1816151665
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)