www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
SM Olympisk Trap Skepplanda - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
23. till 24. juli 2022

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 43
Namn Klubb Klass Startnummer
Andreas Norlén Uppsala Jaktskytteklubb Herr14
Anna Eklund Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam1
Benny Törnblom Uppsala Jaktskytteklubb Herr22
Bill Karlsson Uppsala Jaktskytteklubb Herr23
Bo Eriksson Karlskrona Jaktskytteklubb Herr46
Camilla Andreasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam32
Camilla Berndtsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam31
Christian Berndtsson Hisingens Jaktvårdskrets Herr10
Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr29
Eje Karlsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr16
Emelie Norlén Uppsala Jaktskytteklubb Dam5
Emil Öien Föreningen Skepplanda Sportskyttar Junior41
Evald Kullander Föreningen Skepplanda Sportskyttar Junior4
Fredrik Albelin Uddeholms Jaktskytteklubb Herr21
Jan-Erik Dahlgren Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr38
Jenny Lundh Uddeholms Jaktskytteklubb Dam26
Jonathan Borsch Gustavsson Uddeholms Jaktskytteklubb Junior9
Kjell Johansson Nimrod Jakt och SSF Herr27
Lars Litzell Hisingens Jaktvårdskrets Herr43
Marcus Eklund Skokloster Wings & Clays Sporting Club Herr40
Markus Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb Herr3
Mikael Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr28
Morgan Ivarsson Hisingens Jaktvårdskrets Herr7
Niclas Ess Uddeholms Jaktskytteklubb Herr19
Nils Nilsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr25
Olexander Smyk Ingen klubb Herr45
Patrik Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr20
Per Forsström Hisingens Jaktvårdskrets Herr39
Per Fredriksson Östlund Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr18
Peter Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr6
Rebecka Bergkvist Uddeholms Jaktskytteklubb Dam37
Rickard Andersson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr13
Robert Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr24
Robin Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr17
Roger Jarnald För.jaktskyttarna Trollhättan Herr44
Simon Jansson Uddeholms Jaktskytteklubb Junior2
Sten Björnberg Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr47
Thomas Ivarsson Hisingens Jaktvårdskrets Herr35
Thomas Pantzare Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr15
Tommy Lövgren För.jaktskyttarna Trollhättan Herr8
Ulf Andersson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr33
Valentina Hedén JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb Dam34
Zoltan Koncz Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr11


Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)