www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
SM Kval Nordisk Trap - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
6. maj 2023

Uppdaterad: 27.01.2023 kl 08:40

Resultat klassvis

Jury: Inte registrerad.


Klass A
1.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
Alexander Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
Niklas Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
Anders Hellström

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
Roger Lorensson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Fredrik Lindqvist

Falköpings Sportskytteklubb
Andreas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb

Klass B
1.
Peter Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
Sten-Olof Pettersson

Frillesås Sportskytteklubb
Henrik Steén

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
Tobias Johansson

Sotenäs Jaktskytteklubb
Niklas Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Karl Ivar Holmstrand

Vedums Sportskytteklubb
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
Clarita Wiberg

Järlövs Sportingclub
Ingvar Lindell

Gislaved Jaktvårdsförening
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening

Klass C
1.
Hans Karlsson

Billeruds Jaktskytteklubb
Navid Bagheri

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
Gullmar Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Nathalie Evensen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Mikael Björnlund

Nimrod Jakt och SSF
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
Erik Nyman Järhult

Hisingens Jaktvårdskrets
Elias Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)