www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 13 maj 2023, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
13. maj 2023

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 37
Namn Klubb Klass Startnummer
Anders Johansson Billeruds Jaktskytteklubb Oklassad13
Anders Lindkvist Uddeholms Jaktskytteklubb Oklassad6
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF Oklassad1
Bastian Hagen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad24
Benny Holmgren Gullspång Jaktskytteklubb Oklassad12
Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Oklassad29
Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb Oklassad26
Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Oklassad9
Caroline Johansson Billeruds Jaktskytteklubb Oklassad17
Clarita Wiberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad3
Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad36
Henrik Johansson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad11
Johanna Montonen Götene Sportskytteklubb Oklassad7
Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad20
Jonas Skogh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad35
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF Oklassad10
Karl-Johan Nordqvist Karlstads Jaktskytteklubb Oklassad40
Lars-Åke Eriksson Uppsala Jaktskytteklubb Oklassad23
Lars Wackelin Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad16
Magnus Hultgren Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad34
Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad30
Mikael Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb Oklassad14
Niklas Moss Uddeholms Jaktskytteklubb Oklassad2
Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad38
Patrik Fransson Billeruds Jaktskytteklubb Oklassad39
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Oklassad31
Per Elgtberg Billeruds Jaktskytteklubb Oklassad22
Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF Oklassad32
Roger Westberg Arvika Jaktskytteklubb Oklassad18
Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad15
Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Oklassad25
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF Oklassad27
Sten Augustsson Karlstads Jaktskytteklubb Oklassad4
Sven Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb Oklassad28
Thomas Kristiansson Billeruds Jaktskytteklubb Oklassad5
Tobias Svensson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad21
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Oklassad33


Copyright © 2024 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)