www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
Påsksmällen Nordisk Trap Kval/SM-Kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1. april 2024

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 47
Namn Klubb Klass
Anders Berntsson Frillesås Sportskytteklubb B
Anders Hellström Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb A
Anders Pettersson Hemmeslövs Jaktskytteklubb C
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF B
Benny Holmgren Gullspång Jaktskytteklubb B
Björn Eriksson Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Bo Nilsson Järlövs Sportingclub B
Christer Jansson Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Clarita Wiberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb B
Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Fredrik Hagberg Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb A
Gullmar Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Hans Karlsson Nimrod Jakt och SSF C
Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb B
Henrik Johansson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb A
Henrik Steén Frillesås Sportskytteklubb B
Ingvar Lindell Gislaved Jaktvårdsförening B
Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb A
Johanna Montonen Götene Sportskytteklubb C
John Edvall Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb A
Jörgen Björnlund Nimrod Jakt och SSF C
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb A
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb A
Lars-Åke Eriksson Uppsala Jaktskytteklubb B
Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb A
Michael Ekdahl Fridafors Skytteförening C
Michael Kvist Götene Sportskytteklubb A
Mikael Björnlund Nimrod Jakt och SSF C
Mikael Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb B
Navid Bagheri Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Niklas Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb B
Per Elgtberg Billeruds Jaktskytteklubb C
Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF A
Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF A
Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
Stefan Lundgren Falköpings Sportskytteklubb B
Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb A
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb B
Tomas Bengtsson Frillesås Sportskytteklubb C
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening B
Veronica Lishöj Järlövs Sportingclub B
Viktor Hollander Ljungsarps Sportskytteklubb B


Copyright © 2024 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)