www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 113
Namn Klubb Klass
Albin Larsson Frillesås Sportskytteklubb Junior
Alexander Hansson Ljungby Jaktskytteklubb Senior
Anders Berntsson Caprinus Sporting Club Senior
Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Senior
Anna Persson Dokkas Skytteförening Dam
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF Senior
Benny Pettersson Trosaortens Jakt o Sportskytteklubb Senior
Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Senior
Bertil Josefsson Ingen klubb Senior
Billy Hallberg Östgöta Jaktskytteklubb Senior
Bo Andersson Nordmalings Jaktskytteklubb Senior
Bo Nilsson Järlövs Sportingclub Senior
Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Senior
Börje Sandberg Växjö Jaktskytteklubb Senior
Christer Fredriksson Falköpings Sportskytteklubb Senior
Claes Gustavsson Järlövs Sportingclub Senior
Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Öppen
David Jonsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Junior
Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar Senior
Edvin Isaksson Ljungsarps Sportskytteklubb Junior
Emil Bagger-Jörgensen Strövelstorps Jaktskytteklubb Junior
Emil Bengtsson Riseberga JSK Lerduva Senior
Erik Larsson Frillesås Sportskytteklubb Senior
Freddie Johnsson Alvesta Jaktskytteklubb Öppen
Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb Senior
Fredrik Andersson Caprinus Sporting Club Öppen
Fredrik Palm Östhammars Jaktskytteklubb Senior
Gert Andersson Osby Jaktskytteklubb Senior
Gert Bryntesson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Senior
Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb Senior
Göran Boo Strövelstorps Jaktskytteklubb Öppen
Göran Martinsson Frillesås Sportskytteklubb Senior
Hannes Stålnacke Kiruna Jakt O FVF Senior
Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam
Henrik Johansson Caprinus Sporting Club Senior
Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Senior
Ingemar Magnusson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb Senior
Jan Peterson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
Jan Widell Ljungsarps Sportskytteklubb Senior
Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Senior
Johan Hansson Nimrod Jakt och SSF Senior
Johan Nyberg Grums Jaktskytteklubb Öppen
Johnny Håkansson Fridafors Skytteförening Senior
Johnny Trygg Högforsbruks Idrottsförening Junior
Jonas Arvidsson Osby Jaktskytteklubb Senior
Jonas Holmgren Kiruna Jakt O FVF Öppen
Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
Jonny Eriksson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
Jörgen Eliasson Umeå Jaktskytteklubb Senior
Jörgen Olsson Falköpings Sportskytteklubb Senior
Karin Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Dam
Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb Öppen
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb Senior
Kent Stensson Svenljunga Skytteförening Senior
Kim Andersen Föreningen Skepplanda Sportskyttar Senior
Kjell-Åke Nilsson Fridafors Skytteförening Öppen
Kjell Nilsson Dannemora Jaktskytteklubb Öppen
Lars-Inge Larsson Sundsvalls Jaktskytteklubb Senior
Lars-Åke Maxstadh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
Lars Edvardsson För.jaktskyttarna Trollhättan Senior
Lars Gustavsson Vetlanda Sportskytteklubb Senior
Lars Johansson Umeå Jaktskytteklubb Senior
Lars Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
Leif Ernstsson Gullspång Jaktskytteklubb Senior
Lennart Andersson Svenljunga Skytteförening Senior
Lennart Månsson Hässleholmsortens JSK Senior
Lennart Strand Liatorps Jaktskytteklubb Öppen
Magnus Svensson Osby Jaktskytteklubb Senior
Marcus Bryntesson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Junior
Maria Löfvén Järlövs Sportingclub Dam
Markus Ritzen Ljungby Jaktskytteklubb Öppen
Mathilda Lishöj Trelleborgs Jaktskytteklubb Dam
Mats Olsson Högforsbruks Idrottsförening Öppen
Mattias Broling Gnosjöortens Jaktvårdsförening Senior
Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Senior
Mika Harju Högforsbruks Idrottsförening Öppen
Mikael Johansson För.jaktskyttarna Trollhättan Senior
Mikael Karlsson Fridafors Skytteförening Senior
Morgan Andersson Habo Jaktvårdsförening Senior
Niclas Boo Strövelstorps Jaktskytteklubb Senior
Niclas Svensson Ljungsarps Sportskytteklubb Öppen
Oskar Liljekvist Svenljunga Skytteförening Senior
Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
Owe Hammar Uppsala Jaktskytteklubb Öppen
Patric Johnsson Ljungby Jaktskytteklubb Senior
Patrik Magnil Uddeholms Jaktskytteklubb Senior
Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb Senior
Per-Erik Carlsson Högforsbruks Idrottsförening Öppen
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Senior
Percy Edin Östhammars Jaktskytteklubb Senior
Pernilla Stensson Svenljunga Skytteförening Dam
Peter Nilsson Abilds Sportskytteklubb Senior
Reidar Johansson Högforsbruks Idrottsförening Senior
Robert Henriksson Järlövs Sportingclub Senior
Robin Andersson Osby Jaktskytteklubb Senior
Robin Karlsson Osby Jaktskytteklubb Senior
Roland Håkansson Jaktskytteklubben Falken Senior
Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
Ronny Gustafsson Fridafors Skytteförening Senior
Sabina Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam
Sara Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Dam
Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan Senior
Susanne Nordh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb Senior
Tommie Olsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Senior
Tommy Jonsson Grums Jaktskytteklubb Öppen
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Öppen
Torvald Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Senior
Ulf Möller Högforsbruks Idrottsförening Senior
Ulf Strandnert Visby Lerduveklubb Senior


Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)