www.lerduvor.net
START     KOMMANDE TÄVLINGAR     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16. september 2017

Skjutlagslista

StartnummerSt.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 25
1211 Ulf Lindkvist Romfartuna Jaktskytteklubb Öppen
1222 Ronnie Vest-Andersén Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1233 Oskar Peterson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1244 Raymond Johansson Norge Öppen
1255 Kjell Gille Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 26
1261 David Jonsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1272 Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1283 Thorbjørn Jokstad Norge Öppen
1294 Gert Andersson Osby Jaktskytteklubb Öppen
1305 Ulf Strandnert Visby Lerduveklubb Öppen
 
Lag 27
1311 Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
1322 Per Andersen Danmark Öppen
1333 Ingemar Magnusson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1344 Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
1355 Gaetano Lo Forte Visby Lerduveklubb Öppen
 
Lag 28
1361 Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1372 Bastian Hagen Norge Öppen
1383 Börje Zetterlund Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1394 Veronica Lishöj Strövelstorps Jaktskytteklubb Öppen
1405 Tommy Jonsson Grums Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 29
1411 Jonny Eriksson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
1422 Bjarne Olsén Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1433 Eddy Andersson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
1444 Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Öppen
1455 Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 30
1461 Jesper Brengdahl Skepplanda Skytteförening Öppen
1472 Patrik Magnil Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1483 Leif Ernstsson Gullspång Jaktskytteklubb Öppen
1494 Torvald Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
1505 Lise Wold Norge Öppen
 
Lag 31
1511 Maria Löfvén Järlövs Sportingclub Öppen
1522 Niklas Jonsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1533 Mikael Salo Storumans Sportskytteklubb Öppen
1544 Tommy Nymark Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
1555 Lars-Åke Maxstadh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 32
1561 Lars Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1572 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1583 Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Öppen
1594 Ole Bjerkeland Norge Öppen
1605 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
 
Lag 33
1611 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1622 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Öppen
1633 Lene Marie Guldhaug Norge Öppen
1644 Hans Jansson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1655 Erling Johansson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 34
1661 Conny Lindh Romfartuna Jaktskytteklubb Öppen
1672 Peter Fåland Norge Öppen
1683 Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Öppen
1694 Jan Peterson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1705 Karin Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 35
1711 Jonas Skogh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1722 Fredrik Pohl Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
1733 Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1744 Bjørn Haug Norge Öppen
1755 Julia Brengdahl Skepplanda Skytteförening Öppen
 
Lag 36
1761 Gert Bryntesson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
1772 Robert Elmgren Hisingens Jaktvårdskrets Öppen
1783 Ole Johan Triumf Norge Öppen
1794 Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
1805 Ellinor Brengdahl Skepplanda Skytteförening Öppen
Copyright © 2020 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)