www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
DM Värmland Ind & Lag + Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
18. maj 2019

Skjutlagslista

St.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1
1 Thomas Kristiansson Billeruds Jaktskytteklubb 50+
2 Patrik Fransson Billeruds Jaktskytteklubb 50+
3 Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb 60+
4      
5      
 
Lag 2
1 Karl-Johan Nordqvist Karlstads Jaktskytteklubb 60+
2 Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb 60+
3 Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb 60+
4      
5      
 
Lag 3
1 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
2 Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
3 Patrik Magnil Uddeholms Jaktskytteklubb Senior
4      
5      
 
Lag 4
1 Lars Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
2 Påhl Forslund Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
3 Börje Zetterlund Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
4      
5      
 
Lag 5
1 Gjermund Aas Norge Senior
2 Henrik Johansson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
3 Sara Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
4 Toni Åman Högforsbruks Idrottsförening 50+
5 Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb 60+
 
Lag 6
1 Kristian Andre Guldhaug Norge Senior
2      
3 Bo Nilsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb 50+
4 Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
5 Kim Andersen Föreningen Skepplanda Sportskyttar 50+
 
Lag 7
1 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
2 Ingemar Magnusson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
3 Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
4      
5      
 
Lag 8
1 Jan Peterson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
2 Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
3 Jonas Skogh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior
4      
5      
 
Lag 9
1 Bastian Hagen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Junior
2 Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening 60+
3 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb 50+
4      
5 Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Senior
 
Lag 10
1 Veronica Lishöj Gunnarsjö Jaktskytteklubb Dam
2 Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb 60+
3 Johnny Trygg Högforsbruks Idrottsförening Senior
4 Ole Petter Gulbrandsen Norge Senior
5 Lars Nyman Karlstads Jaktskytteklubb 60+
 
Lag 11
1 Claes Gustavsson Järlövs Sportingclub Senior
2 Geir Guldhaug Norge 60+
3      
4 Ole Johan Triumf Norge Senior
5 Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Senior
 
Lag 12
1 Kjell-Åke Gard Karlstads Jaktskytteklubb 60+
2 Ronny Lindberg Söderström Karlstads Jaktskytteklubb 60+
3 Ville Mark Karlstads Jaktskytteklubb 60+
4      
5      
Copyright © 2024 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)