www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
18. september 2021

Skjutlagslista

StartnummerSt.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1
11 Michal Nilssen Uppsala Jaktskytteklubb Öppen
22 Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Öppen
33 Viktor Svensson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
44 Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Öppen
55 Peter Almlöv Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 2
61 Patrik Fransson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
72 Anders Lindkvist Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
83 Anders Berntsson Caprinus Sporting Club Öppen
94 Annika Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
105 Johan Ahlstrand Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 3
111 Ida Stark Högforsbruks Idrottsförening Öppen
122 Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
133      
144 Clarita Viberg Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
155 Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 4
161 Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF Öppen
172 Tobias Svensson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
183 Mattias Modahl Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
194 Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb Öppen
205 Geir Guldhaug Norge Öppen
 
Lag 5
211 Lars-Inge Larsson Sundsvalls Jaktskytteklubb Öppen
222 Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Öppen
233 Jonas Skogh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
244 Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb Öppen
255 Lene Marie Guldhaug Norge Öppen
 
Lag 6
261 Gert Bryntesson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
272 Ann-Charlotte Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb Öppen
283 Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb Öppen
294 Bastian Hagen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
305 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 7
311 Robert Elmgren Hisingens Jaktvårdskrets Öppen
322 Mikael Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb Öppen
333 Alexander Persson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
344 Karl-Johan Nordqvist Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
355 Lars Wackelin Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 8
361 Sven Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
372 Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF Öppen
383 Erik Nilsson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
394 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
405 Sven-Erik Eriksson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 9
411 Jonas Bergqvist Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
422 Bjarne Jødahl Norge Öppen
433 Thomas Porsaeus Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
444 Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
455 Simon Eriksson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 10
461 Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb Öppen
472 Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Öppen
483 Tomas Arvendal Rosersbergs Skytteförening Öppen
494 Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb Öppen
505 Per Elgtberg Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 11
511 Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan Öppen
522 Robert Jansson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
533 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
544 Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
555      
 
Lag 12
561 Kent Rådman Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
572 Niklas Moss Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
583 Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Öppen
594 Patrik Magnil Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
605 Anders Svensson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 13
611 Jökull Svavarsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
622 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Öppen
633 Jan Chronander Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
644 Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
655 Torsten Johannesson Nimrod Jakt och SSF Öppen
 
Lag 14
661 Edwin Karlsson Nimrod Jakt och SSF Öppen
672 Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
683 Christer Gustavsson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
694 Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF Öppen
705 Elin Pettersson Götene Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 15
711 Tommy Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
722 Mattias Jansson "DÄ" Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
733 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
744 Ole Petter Gulbrandsen Norge Öppen
755      
 
Lag 16
761 Ulf Strandnert Visby Lerduveklubb Öppen
772 Mattias Jansson "DY" Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
783 Jan Peterson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
794 Francy Iversen Götene Sportskytteklubb Öppen
805 Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)