www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 14 juli 2021, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
14. juli 2021

Uppdaterad: 14.07.2021 kl 18:45

Resultat klassvis serie 3

Jury: Henrik Johansson, Gjermund Aas, Gert Bryntesson


Klass Junior
1.
Julian Svendsen

Norge
21231862
2.
Simon Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
21151753

Klass Dam
1.
Clarita Viberg

Östhammars Jaktskytteklubb
24192063
2.
Ida Stark

Högforsbruks Idrottsförening
14121238

Klass 50+
1.
Gjermund Aas

Norge
23242572
2.
Ole Johan Triumf

Norge
24252271
3.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
22232469
4.
Jan Peterson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19252468
5.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
21232367
6.
Patrik Stark

Högforsbruks Idrottsförening
25222067
7.
Gert Bryntesson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
21232165
8.
Jonas Bergqvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
21222164
9.
Roger Moden

Uddeholms Jaktskytteklubb
23182263
10.
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
21212163
11.
Christer Gustavsson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
23221863
12.
Anders Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22191960
13.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
19192058
14.
Ronnie Vest-Andersén

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22181858

Klass 60+
1.
Kenneth Andersson

Falköpings Sportskytteklubb
25212369
2.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
22242167
3.
Roland Håkansson

Jaktskytteklubben Falken
22202264
4.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21212163
5.
Benny Pettersson

Trosaortens Jakt o Sportskytteklubb
21222063
6.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
18222262
7.
Kent Rådman

Rosersbergs Sportskytteklubb
22221862
8.
Kjell-Åke Nilsson

Fridafors Skytteförening
20221961
9.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
20231861
10.
Bernt Johansson

Björneborgs Jaktskytteklubb
19192159
11.
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
19202059
12.
Bengt Larsson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22191758
13.
Torsten Johannesson

Nimrod Jakt och SSF
19172157
14.
Ulf Lindkvist

Romfartuna Jaktskytteklubb
25141756

Klass Herr
1.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
25242372
2.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
24242371
3.
Erik Nilsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
23252371
4.
Thomas Porsaeus

Rosersbergs Sportskytteklubb
25242170
5.
Rune Aukland

Norge
23232369
6.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
23242269
7.
Niklas Moss

Uddeholms Jaktskytteklubb
21242368
8.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
19232365
9.
Mattias Jansson

Rosersbergs Sportskytteklubb
22231863
10.
Sven Larsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
21202162
11.
Sven-Erik Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
23172262
12.
Patrik Magnil

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22162159
13.
Tobias Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21191959
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)