www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 14 juli 2021, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
14. juli 2021

Uppdaterad: 14.07.2021 kl 18:45

Resultat sammanlagt

Jury: Henrik Johansson, Gjermund Aas, Gert Bryntesson

1.
Gjermund Aas

Norge
2324252597
2.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
2524232496
3.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
2424232495
4.
Thomas Porsaeus

Rosersbergs Sportskytteklubb
2524212494
5.
Erik Nilsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
2325232394
6.
Ole Johan Triumf

Norge
2425222394
7.
Rune Aukland

Norge
2323232392
8.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
2324222291
9.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2123232390
10.
Niklas Moss

Uddeholms Jaktskytteklubb
2124232290
11.
Patrik Stark

Högforsbruks Idrottsförening
2522202188
12.
Jan Peterson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1925242088
13.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2121212487
14.
Gert Bryntesson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2123212287
15.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
2223241887
16.
Kenneth Andersson

Falköpings Sportskytteklubb
2521231887
17.
Kjell-Åke Nilsson

Fridafors Skytteförening
2022192586
18.
Sven Larsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
2120212486
19.
Benny Pettersson

Trosaortens Jakt o Sportskytteklubb
2122202386
20.
Clarita Viberg

Östhammars Jaktskytteklubb
2419202386
21.
Julian Svendsen

Norge
2123182385
22.
Roland Håkansson

Jaktskytteklubben Falken
2220222185
23.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
1822222284
24.
Mattias Jansson

Rosersbergs Sportskytteklubb
2223182184
25.
Patrik Magnil

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2216212483
26.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
2023182283
27.
Sven-Erik Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2317222183
28.
Kent Rådman

Rosersbergs Sportskytteklubb
2222182183
29.
Roger Moden

Uddeholms Jaktskytteklubb
2318222083
30.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
2224211683
31.
Jonas Bergqvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
2122211882
32.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
1923231782
33.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
1919202381
34.
Bernt Johansson

Björneborgs Jaktskytteklubb
1919212281
35.
Anders Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2219192181
36.
Ronnie Vest-Andersén

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2218182280
37.
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2121211780
38.
Christer Gustavsson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2322181780
39.
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
1920202079
40.
Ulf Lindkvist

Romfartuna Jaktskytteklubb
2514172278
41.
Bengt Larsson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2219172078
42.
Tobias Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2119191675
43.
Torsten Johannesson

Nimrod Jakt och SSF
1917211572
44.
Simon Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2115171568
45.
Ida Stark

Högforsbruks Idrottsförening
1412121048
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)