www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
HÖSTSMÄLLEN Skepplanda SpS Kval/SM-kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
25. september 2021

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 60
Namn Klubb Klass
Anders Berntsson Caprinus Sporting Club A
Anders Graf Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Anna Eklund Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Antonio Markusen Vrestaby Skytteförening C
Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb A
Christer Fredriksson Falköpings Sportskytteklubb A
Christopher Sjödin Högareds Sportskytteklubb A
Claes Olsson Götene Sportskytteklubb C
Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Daniel Miks Vrestaby Skytteförening B
Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Eje Carlsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Elias Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
Emil Öien Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Erik Nyman Järhult Hisingens Jaktvårdskrets C
Francy Iversen Götene Sportskytteklubb C
Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb A
Fredrik Hagberg Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Fredrik Lindqvist Falköpings Sportskytteklubb A
Göthe Nyman Götene Sportskytteklubb B
Henrik Eriksson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Henrik Johansson Järlövs Sportingclub A
Jack Hilon Frillesås Sportskytteklubb C
Jan-Ove Öien Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb A
Jesper Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
John Edvall Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Jökull Svavarsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb A
Kalle Dalenbäck Järlövs Sportingclub B
Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb B
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb B
Kent Olsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Kenth Olsson Götene Sportskytteklubb B
Lars Edvardsson För.jaktskyttarna Trollhättan B
Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb A
Mathias Gustavsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb C
Mikael Johansson För.jaktskyttarna Trollhättan A
Morgan Larsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb C
Navid Bagheri Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Ove Larsson Falköpings Sportskytteklubb A
Per Nilsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF A
Peter Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Rickard Andersson Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Robin Gjörlof Henriksson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF A
Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
Sten-Arne Johansson Nimrod Jakt och SSF B
Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb C
Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan B
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb A
Tomas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Tomas Lid Ljungsarps Sportskytteklubb B
Torsten Johannesson Nimrod Jakt och SSF B
Ulf Mårtensson Gislaved Jaktvårdsförening B


Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)