www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
HÖSTSMÄLLEN Skepplanda SpS Kval/SM-kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
25. september 2021

Skjutlagslista

St.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bana 1
Kl: 10:40 - Bana 2
Kl: 12:20 - Bana 3
Kl: 14:00 - Bana 1
1 Fredrik Lindqvist Falköpings Sportskytteklubb A
2 Francy Iversen Götene Sportskytteklubb C
3 Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan B
4 Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb A
5 Torsten Johannesson Nimrod Jakt och SSF B
 
Lag 2 Kl: 09:00 - Bana 2
Kl: 10:40 - Bana 3
Kl: 12:20 - Bana 1
Kl: 14:00 - Bana 2
1 Ulf Mårtensson Gislaved Jaktvårdsförening B
2 Per Nilsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
3 Göthe Nyman Götene Sportskytteklubb B
4 Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb C
5 Emil Öien Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
 
Lag 3 Kl: 09:00 - Bana 3
Kl: 10:40 - Bana 1
Kl: 12:20 - Bana 2
Kl: 14:00 - Bana 3
1      
2 Sten-Arne Johansson Nimrod Jakt och SSF B
3 Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
4 Fredrik Hagberg Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
5 Kent Olsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
 
Lag 4 Kl: 09:25 - Bana 1
Kl: 11:05 - Bana 2
Kl: 12:45 - Bana 3
Kl: 14:25 - Bana 1
1 Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF A
2 Eje Carlsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
3 Anders Berntsson Caprinus Sporting Club A
4 Tomas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
5 Mathias Gustavsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb C
 
Lag 5 Kl: 09:25 - Bana 2
Kl: 11:05 - Bana 3
Kl: 12:45 - Bana 1
Kl: 14:25 - Bana 2
1 Peter Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
2 Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb B
3 Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb A
4 Jan-Ove Öien Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
5 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb A
 
Lag 6 Kl: 09:25 - Bana 3
Kl: 11:05 - Bana 1
Kl: 12:45 - Bana 2
Kl: 14:25 - Bana 3
1 Mikael Johansson För.jaktskyttarna Trollhättan A
2 John Edvall Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
3 Kalle Dalenbäck Järlövs Sportingclub B
4 Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb A
5 Navid Bagheri Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
 
Lag 7 Kl: 09:50 - Bana 1
Kl: 11:30 - Bana 2
Kl: 13:10 - Bana 3
Kl: 14:50 - Bana 1
1 Ove Larsson Falköpings Sportskytteklubb A
2 Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
3 Tomas Lid Ljungsarps Sportskytteklubb B
4 Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb A
5 Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
 
Lag 8 Kl: 09:50 - Bana 2
Kl: 11:30 - Bana 3
Kl: 13:10 - Bana 1
Kl: 14:50 - Bana 2
1 Robin Gjörlof Henriksson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
2 Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
3 Anders Graf Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
4 Claes Olsson Götene Sportskytteklubb C
5 Kenth Olsson Götene Sportskytteklubb B
 
Lag 9 Kl: 09:50 - Bana 3
Kl: 11:30 - Bana 1
Kl: 13:10 - Bana 2
Kl: 14:50 - Bana 3
1 Henrik Eriksson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
2      
3 Daniel Miks Vrestaby Skytteförening B
4 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
5 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub A
 
Lag 10 Kl: 10:15 - Bana 1
Kl: 11:55 - Bana 2
Kl: 13:35 - Bana 3
Kl: 15:15 - Bana 1
1 Erik Nyman Järhult Hisingens Jaktvårdskrets C
2 Jökull Svavarsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
3 Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb B
4 Christer Fredriksson Falköpings Sportskytteklubb A
5 Elias Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
 
Lag 11 Kl: 10:15 - Bana 2
Kl: 11:55 - Bana 3
Kl: 13:35 - Bana 1
Kl: 15:15 - Bana 2
1 Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
2 Christopher Sjödin Högareds Sportskytteklubb A
3 Anna Eklund Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
4 Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb A
5 Lars Edvardsson För.jaktskyttarna Trollhättan B
 
Lag 12 Kl: 10:15 - Bana 3
Kl: 11:55 - Bana 1
Kl: 13:35 - Bana 2
Kl: 15:15 - Bana 3
1 Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF A
2 Jesper Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
3      
4 Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
5 Antonio Markusen Vrestaby Skytteförening C
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)