www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval 20 september 2014, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20. september 2014

Skjutlagslista Sidenfejden

St.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1
1 Morten Bergersen Norge Öppen
2 Marcus Bryntesson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
3 Geir Hammer Norge Öppen
4 Karin Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
5      
 
Lag 2
1 Arne Andersson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
2 Thorbjørn Jokstad Norge Öppen
3 Bo Nilsson Järlövs Sportingclub Öppen
4      
5 Ole Bjerkland Norge Öppen
 
Lag 3
1 Benny Holmgren Gullspång Jaktskytteklubb Öppen
2 Monica Cristin Vennevik Norge Öppen
3 Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
4 Jan-Robert Korsveien Norge Öppen
5      
 
Lag 4
1 Bertil Josefsson Ingen klubb Öppen
2 Simen Randem Norge Öppen
3 Sara Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
4      
5 Lars-Inge Larsson Sundsvalls Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 5
1 Erling Johansson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
2 Marianne Sørensen Norge Öppen
3 Fredrik Palm Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
4 Eli Nielsen Danmark Öppen
5 Karl-Johan Nordqvist Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 6
1      
2 Kent Olsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
3 Leif-Rune Lorang Jasper Norge Öppen
4 Eddy Andersson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
5 David Jonsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 7
1 Christer Morberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
2 Gert Bryntesson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
3 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
4 Henrik Johansson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
5 Bjørn Haug Norge Öppen
 
Lag 8
1 Jonny Eriksson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
2 Mikael Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
3 Tommy Jonsson Grums Jaktskytteklubb Öppen
4 Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Öppen
5 Susanne Nordh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 9
1 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
2 Kjell Nilsson Dannemora Jaktskytteklubb Öppen
3 Lise Wold Norge Öppen
4 Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
5 Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 10
1 Johan Gystad Norge Öppen
2      
3 Erik Västlund Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
4 Ulf Lindkvist Romfartuna Jaktskytteklubb Öppen
5 Peter Fåland Norge Öppen
 
Lag 11
1      
2 Heidi Bråten Norge Öppen
3 Mikael Salo Storumans Sportskytteklubb Öppen
4 Thomas Karlsson Älghults Jaktskytteklubb Öppen
5 Vidar Ringstad Norge Öppen
 
Lag 12
1 Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Öppen
2      
3 Robert Berntsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
4 Mattias Modin Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
5 Kim Andersen Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
 
Lag 13
1 Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
2 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
3 Tore Teien Norge Öppen
4 Olav Nygård Norge Öppen
5      
 
Lag 14
1 Roy Berntsen Norge Öppen
2 Tommy Nymark Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
3 Bo Andersson Nordmalings Jaktskytteklubb Öppen
4 Bjarne Olsén Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
5      
 
Lag 15
1 Lars-Åke Maxstadh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
2 Torvald Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
3 Niklas Jonsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
4 Ståle Midtlid Norge Öppen
5      
Copyright © 2024 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)