www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
SM samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
9. till 10. juli 2022

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 99
Namn Klubb Klass
Albin Larsson Frillesås Sportskytteklubb Junior
Albin Stensson Svenljunga Skytteförening Junior
Alexander Åsälv Högareds Sportskytteklubb Junior
Anders Berntsson Caprinus Sporting Club Herr
Anders Gunnarsson Frillesås Sportskytteklubb Herr
Anders Hellström Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Herr
Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr
Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb Herr
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF Herr
Bastian Hagen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr
Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr
Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb Herr
Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Herr
Bertil Nilsson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Herr
Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb Herr
Bo Andersson Nordmalings Jaktskytteklubb Herr
Bo Nilsson Järlövs Sportingclub Herr
Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Herr
Börje Sandberg Växjö Jaktskytteklubb Herr
Caroline Johansson Billeruds Jaktskytteklubb Dam
Christian Andersson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Herr
Christina Adolfsson Nordmalings Jaktskytteklubb Dam
Christopher Sjödin Högareds Sportskytteklubb Herr
Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Oklassad
Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Herr
Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr
Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr
Edwin Karlsson Nimrod Jakt och SSF Herr
Elias Karlsson Nimrod Jakt och SSF Junior
Elin Pettersson Götene Sportskytteklubb Dam
Erik Larsson Frillesås Sportskytteklubb Herr
Erika Jansson Hallens Jakt och Sportskytteklubb Dam
Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb Herr
Fredrik Lindqvist Falköpings Sportskytteklubb Herr
Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb Herr
Göran Allers Nordmalings Jaktskytteklubb Herr
Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam
Henric Jansson Hallens Jakt och Sportskytteklubb Herr
Ida Stark Högforsbruks Idrottsförening Dam
Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb Herr
Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb Herr
Johanna Montonen Götene Sportskytteklubb Dam
Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr
Jörgen Björnlund Nimrod Jakt och SSF Oklassad
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF Herr
Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb Herr
Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb Herr
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb Herr
Kent Stensson Svenljunga Skytteförening Herr
Kristian Pettersson Ljungsarps Sportskytteklubb Herr
Lars Gustavsson Vetlanda Sportskytteklubb Herr
Lars Johansson Umeå Jaktskytteklubb Herr
Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb Herr
Lena Lindström Frillesås Sportskytteklubb Dam
Magnus Hultgren Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr
Mattias Modahl Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Herr
Mikael Björnlund Nimrod Jakt och SSF Oklassad
Mikael Karlsson Fridafors Skytteförening Herr
Mikael Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Mikael Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb Herr
Nathalie Evensen Föreningen Skepplanda Sportskyttar Dam
Niclas Svensson Ljungsarps Sportskytteklubb Herr
Niklas Johansson Falköpings Sportskytteklubb Herr
Niklas Moss Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Niklas Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr
Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr
Patrik Fransson Billeruds Jaktskytteklubb Herr
Patrik Magnil Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Patrik Stark Högforsbruks Idrottsförening Herr
Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb Herr
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Herr
Pernilla Stensson Svenljunga Skytteförening Dam
Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF Herr
Peter Nilsson Abilds Sportskytteklubb Herr
Peter Svensson Frillesås Sportskytteklubb Herr
Peter Åsälv Högareds Sportskytteklubb Herr
Petra Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam
Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Herr
Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Herr
Ronny Gustafsson Fridafors Skytteförening Herr
Sebastian Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Dam
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF Herr
Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb Herr
Stefan Lundgren Falköpings Sportskytteklubb Herr
Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb Herr
Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan Herr
Sven Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Tobias Nilsson Osby Jaktskytteklubb Herr
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb Herr
Tomas Lid Ljungsarps Sportskytteklubb Herr
Tommy Lindholm Uddeholms Jaktskytteklubb Herr
Toni Åman Högforsbruks Idrottsförening Herr
Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Herr
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Oklassad
Veronica Lishöj Järlövs Sportingclub Dam
Viktor Hollander Ljungsarps Sportskytteklubb Junior


Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)