www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17. september 2022

Skjutlagslista

StartnummerSt.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bana 1
Kl: 10:40 - Bana 2
Kl: 12:20 - Bana 3
Kl: 14:00 - Bana 4
11 Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF Öppen
22 Petra Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
33 Johnny Hermansson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
44 Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Öppen
55 Lars Wackelin Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 2 Kl: 09:00 - Bana 2
Kl: 10:40 - Bana 3
Kl: 12:20 - Bana 4
Kl: 14:00 - Bana 1
61 Geir Guldhaug Norge Öppen
72 Eddy Andersson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
83 Lars-Göran Johansson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
94 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb Öppen
105 Christer Gustavsson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 3 Kl: 09:00 - Bana 3
Kl: 10:40 - Bana 4
Kl: 12:20 - Bana 1
Kl: 14:00 - Bana 2
111 Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Öppen
122 Tobias Svensson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
133 Nathalie Evensen Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
144 Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb Öppen
155 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Öppen
 
Lag 4 Kl: 09:00 - Bana 4
Kl: 10:40 - Bana 1
Kl: 12:20 - Bana 2
Kl: 14:00 - Bana 3
161 Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
172 Magnus Olsson Arvika Jaktskytteklubb Öppen
183 Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb Öppen
194 Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb Öppen
205 Mattias Jansson "DÄ" Tibro Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 5 Kl: 09:25 - Bana 1
Kl: 11:05 - Bana 2
Kl: 12:45 - Bana 3
Kl: 14:25 - Bana 4
211 Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
222 Niklas Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
233 Niklas Moss Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
244 Johan Bylemark Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
255 Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 6 Kl: 09:25 - Bana 2
Kl: 11:05 - Bana 3
Kl: 12:45 - Bana 4
Kl: 14:25 - Bana 1
261 Ole Johnny Oterholt Norge Öppen
272 Anders Berntsson Caprinus Sporting Club Öppen
283 Mattias Modahl Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
294 Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
305 Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF Öppen
 
Lag 7 Kl: 09:25 - Bana 3
Kl: 11:05 - Bana 4
Kl: 12:45 - Bana 1
Kl: 14:25 - Bana 2
311 Sven Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
322 Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Öppen
333 John Solbakken Norge Öppen
344 Ole Emil Gulbrandsen Norge Öppen
355 Jonas Skogh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 8 Kl: 09:25 - Bana 4
Kl: 11:05 - Bana 1
Kl: 12:45 - Bana 2
Kl: 14:25 - Bana 3
361 Jonny Eriksson Östhammars Jaktskytteklubb Öppen
372 Stefan Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
383 Lene Marie Guldhaug Norge Öppen
394 Christina Eriksson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
405 Johan Ahlstrand Karlstads Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 9 Kl: 09:50 - Bana 1
Kl: 11:30 - Bana 2
Kl: 13:10 - Bana 3
Kl: 14:50 - Bana 4
411 Bjarne Jødahl Norge Öppen
422 Simon Eriksson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
433 Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
444 Elin Pettersson Götene Sportskytteklubb Öppen
455 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
 
Lag 10 Kl: 09:50 - Bana 2
Kl: 11:30 - Bana 3
Kl: 13:10 - Bana 4
Kl: 14:50 - Bana 1
461 Niclas Ess Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
472 Gert Bryntesson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
483 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
494 Ole Petter Gulbrandsen Norge Öppen
505 Ole Johan Sæternes Norge Öppen
 
Lag 11 Kl: 09:50 - Bana 3
Kl: 11:30 - Bana 4
Kl: 13:10 - Bana 1
Kl: 14:50 - Bana 2
511 Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb Öppen
522 Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Öppen
533 Kent Rådman Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
544 Jonas Bergqvist Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
555 Sven-Erik Eriksson Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 12 Kl: 09:50 - Bana 4
Kl: 11:30 - Bana 1
Kl: 13:10 - Bana 2
Kl: 14:50 - Bana 3
561 Clarita Wiberg Järlövs Sportingclub Öppen
572 Robert Jansson Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
583 André Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
594 Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb Öppen
605 Anders Lindkvist Uddeholms Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 13 Kl: 10:15 - Bana 1
Kl: 11:55 - Bana 2
Kl: 13:35 - Bana 3
Kl: 15:15 - Bana 4
611 Stefan Lundgren Falköpings Sportskytteklubb Öppen
622 Thomas Porsaeus Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
633 Ida Stark Högforsbruks Idrottsförening Öppen
644 Jan Peterson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
655 Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Öppen
 
Lag 14 Kl: 10:15 - Bana 2
Kl: 11:55 - Bana 3
Kl: 13:35 - Bana 4
Kl: 15:15 - Bana 1
661 Ulf Strandnert Visby Lerduveklubb Öppen
672 Mattias Jansson "DY" Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
683 Toni Åman Högforsbruks Idrottsförening Öppen
694 Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF Öppen
705 Ann-Charlotte Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb Öppen
 
Lag 15 Kl: 10:15 - Bana 3
Kl: 11:55 - Bana 4
Kl: 13:35 - Bana 1
Kl: 15:15 - Bana 2
711 Tomas Arvendal Rosersbergs Sportskytteklubb Öppen
722 Thor Göransson Sundsvalls Jaktskytteklubb Öppen
733 Bastian Hagen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
744 Olle Bylemark Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb Öppen
755 Magnus Hultgren Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
 
Lag 16 Kl: 10:15 - Bana 4
Kl: 11:55 - Bana 1
Kl: 13:35 - Bana 2
Kl: 15:15 - Bana 3
761 Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
772 Bo Nilsson Järlövs Sportingclub Öppen
783 Mikael Söderberg Uppsala Jaktskytteklubb Öppen
794 Per Elgtberg Billeruds Jaktskytteklubb Öppen
805 Annika Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)