www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
HÖSTSMÄLLEN - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
25. september 2022

Skjutlagslista

St.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bana 1
Kl: 10:40 - Bana 2
Kl: 12:20 - Bana 3
Kl: 14:00 - Bana 1
1 Ove Larsson Falköpings Sportskytteklubb A
2 Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF C
3 Erik Nyman Järhult Hisingens Jaktvårdskrets C
4 Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF A
5      
 
Lag 2 Kl: 09:00 - Bana 2
Kl: 10:40 - Bana 3
Kl: 12:20 - Bana 1
Kl: 14:00 - Bana 2
1 Niklas Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
2 Fredrik Hagberg Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
3 Ulf Mårtensson Gislaved Jaktvårdsförening B
4 Michael Kvist Götene Sportskytteklubb A
5 Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening B
 
Lag 3 Kl: 09:00 - Bana 3
Kl: 10:40 - Bana 1
Kl: 12:20 - Bana 2
Kl: 14:00 - Bana 3
1 Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb B
2 Göthe Nyman Götene Sportskytteklubb B
3 Jörgen Björnlund Nimrod Jakt och SSF C
4 Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
5 Nils Nilsson Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
 
Lag 4 Kl: 09:20 - Bana 1
Kl: 11:00 - Bana 2
Kl: 12:40 - Bana 3
Kl: 14:20 - Bana 1
1 Mikael Björnlund Nimrod Jakt och SSF B
2 Micael Persson Svenljunga Skytteförening C
3 Johnny Hermansson Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
4 Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan B
5 Peter Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
 
Lag 5 Kl: 09:20 - Bana 2
Kl: 11:00 - Bana 3
Kl: 12:40 - Bana 1
Kl: 14:20 - Bana 2
1 Henrik Werner Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
2 Niclas Svensson Ljungsarps Sportskytteklubb A
3 Sten-Arne Johansson Nimrod Jakt och SSF A
4 Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb A
5      
 
Lag 6 Kl: 09:20 - Bana 3
Kl: 11:00 - Bana 1
Kl: 12:40 - Bana 2
Kl: 14:20 - Bana 3
1 Tomas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
2 Viktor Hollander Ljungsarps Sportskytteklubb B
3 Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF A
4 Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
5      
 
Lag 7 Kl: 09:40 - Bana 1
Kl: 11:20 - Bana 2
Kl: 13:00 - Bana 3
Kl: 14:40 - Bana 1
1 Christopher Sjödin Högareds Sportskytteklubb A
2 Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb A
3 Nathalie Evensen Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
4 Vilgot Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb C
5      
 
Lag 8 Kl: 09:40 - Bana 2
Kl: 11:20 - Bana 3
Kl: 13:00 - Bana 1
Kl: 14:40 - Bana 2
1 Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb A
2 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
3 Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb A
4 Pernilla Stensson Svenljunga Skytteförening A
5 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
 
Lag 9 Kl: 09:40 - Bana 3
Kl: 11:20 - Bana 1
Kl: 13:00 - Bana 2
Kl: 14:40 - Bana 3
1 Jan Widell Ljungsarps Sportskytteklubb A
2 Morgan Andersson Habo Jaktvårdsförening B
3 Daniel Holmqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
4 Clarita Wiberg Järlövs Sportingclub B
5      
 
Lag 10 Kl: 10:00 - Bana 1
Kl: 11:40 - Bana 2
Kl: 13:20 - Bana 3
Kl: 15:00 - Bana 1
1 Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
2 Henrik Johansson Järlövs Sportingclub A
3 Marcus Hylander Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
4 Per Nilsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
5      
 
Lag 11 Kl: 10:00 - Bana 2
Kl: 11:40 - Bana 3
Kl: 13:20 - Bana 1
Kl: 15:00 - Bana 2
1 Niklas Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
2 Anders Pettersson Hemmeslövs Jaktskytteklubb B
3 Sara Persson Falköpings Sportskytteklubb C
4 Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb A
5      
 
Lag 12 Kl: 10:00 - Bana 3
Kl: 11:40 - Bana 1
Kl: 13:20 - Bana 2
Kl: 15:00 - Bana 3
1 Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb A
2 Kristofer Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb B
3 Henrik Steén Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
4 Navid Bagheri Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
5      
 
Lag 13 Kl: 10:20 - Bana 1
Kl: 12:00 - Bana 2
Kl: 13:40 - Bana 3
Kl: 15:20 - Bana 1
1 Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
2 Kent Stensson Svenljunga Skytteförening A
3 Gullmar Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
4 Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
5      
 
Lag 14 Kl: 10:20 - Bana 2
Kl: 12:00 - Bana 3
Kl: 13:40 - Bana 1
Kl: 15:20 - Bana 2
1 Niklas Skoglund Svenljunga Skytteförening B
2 Bo Nilsson Järlövs Sportingclub B
3 Ingvar Lindell Gislaved Jaktvårdsförening B
4 John Edvall Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
5      
 
Lag 15 Kl: 10:20 - Bana 3
Kl: 12:00 - Bana 1
Kl: 13:40 - Bana 2
Kl: 15:20 - Bana 3
1 Håkan Hedby Svenljunga Skytteförening C
2 Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF A
3 Tomas Andersson Svenljunga Skytteförening C
4 Johanna Montonen Götene Sportskytteklubb C
5 Mikael Johansson För.jaktskyttarna Trollhättan A
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)