www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
HÖSTSMÄLLEN - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
25. september 2022

Uppdaterad: 25.09.2022 kl 19:35

Resultat klassvis

Jury: Inte registrerad.


Klass A
1.
Pernilla Stensson

Svenljunga Skytteförening
2425232496
2.
Fredrik Amour

Ljungsarps Sportskytteklubb
2523242395
3.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2422232594
4.
Kent Stensson

Svenljunga Skytteförening
2325232394
5.
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
2421252393
6.
Andreas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2523242193
7.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
2422232392
8.
Mikael Johansson

För.jaktskyttarna Trollhättan
2320232490
9.
Jan Widell

Ljungsarps Sportskytteklubb
2221242390
10.
Sten-Arne Johansson

Nimrod Jakt och SSF
2424192390
11.
Per Nilsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2321242290
12.
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
2222212489
13.
Niklas Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
2321212489
14.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2123222389
15.
Niclas Svensson

Ljungsarps Sportskytteklubb
2423202289
16.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
2124202388
17.
Christopher Sjödin

Högareds Sportskytteklubb
2321222288
18.
Ove Larsson

Falköpings Sportskytteklubb
2324231888
19.
Tomas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2321202387
20.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
2421192387
21.
Anders Jonasson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2319232287
22.
Roger Lorensson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2123212287
23.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
2123202185
24.
Arne Isaksson

Nimrod Jakt och SSF
2024212085
25.
John Edvall

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2118222384
26.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2021222184
27.
Fredrik Hagberg

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2222192083
28.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
1621232282
29.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
2119222082
30.
Kenneth Andersson

Falköpings Sportskytteklubb
2019172379

Klass B
1.
Ingvar Lindell

Gislaved Jaktvårdsförening
2422182488
2.
Morgan Andersson

Habo Jaktvårdsförening
2520202388
3.
Niklas Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2521192388
4.
Göthe Nyman

Götene Sportskytteklubb
2218232487
5.
Henrik Werner

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2124231987
6.
Johnny Hermansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2223202085
7.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
2119212283
8.
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2321201983
9.
Sten-Olof Pettersson

Frillesås Sportskytteklubb
1916232482
10.
Viktor Hollander

Ljungsarps Sportskytteklubb
2121182282
11.
Navid Bagheri

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2315241981
12.
Kristofer Krag

Hemmeslövs Jaktskytteklubb
2122201881
13.
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
2024142280
14.
Henrik Steén

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2018231980
15.
Anders Pettersson

Hemmeslövs Jaktskytteklubb
2018212079
16.
Clarita Wiberg

Järlövs Sportingclub
1916232078
17.
Sune Andersson

För.jaktskyttarna Trollhättan
1721211978
18.
Niklas Skoglund

Svenljunga Skytteförening
2220191677
19.
Mikael Björnlund

Nimrod Jakt och SSF
2317181775
20.
Peter Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1418231772
21.
Ulf Mårtensson

Gislaved Jaktvårdsförening
1416192170

Klass C
1.
Jörgen Björnlund

Nimrod Jakt och SSF
2124221986
2.
Marcus Hylander

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1521202076
3.
Erik Nyman Järhult

Hisingens Jaktvårdskrets
1520182275
4.
Håkan Hedby

Svenljunga Skytteförening
2019201675
5.
Micael Persson

Svenljunga Skytteförening
1916211672
6.
Vilgot Krag

Hemmeslövs Jaktskytteklubb
1524161570
7.
Johanna Montonen

Götene Sportskytteklubb
1713192069
8.
Nathalie Evensen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1219172068
9.
Tomas Andersson

Svenljunga Skytteförening
1614181765
10.
Nils Nilsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1716191264
11.
Gullmar Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1315171257
12.
Sara Persson

Falköpings Sportskytteklubb
171191552
13.
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
131512949
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)