www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
SVM Nordisk Trap - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
30. till 31. juli 2022

Skjutlagslista

StartnummerSt.plats Namn Klubb Klass
 
Lag 1 30.07.2022 kl 09:30 - Bana 1
30.07.2022 kl 11:35 - Bana 2
30.07.2022 kl 13:40 - Bana 3
30.07.2022 kl 15:45 - Bana 1
31.07.2022 kl 11:10 - Bana 2
31.07.2022 kl 13:15 - Bana 3
11 Roland Nilsson Dufeke Jaktskytteklubb 50+
22 Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
33 Christopher Sjödin Frillesås Sportskytteklubb 60+
44 Gert Andersson Osby Jaktskytteklubb 70+
55 Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb 50+
 
Lag 2 30.07.2022 kl 09:30 - Bana 2
30.07.2022 kl 11:35 - Bana 3
30.07.2022 kl 13:40 - Bana 1
30.07.2022 kl 15:45 - Bana 2
31.07.2022 kl 11:10 - Bana 3
31.07.2022 kl 13:15 - Bana 1
61 Toni Åman Högforsbruks Idrottsförening 60+
72 Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb 50+
83 Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb 50+
94 Karl-Johan Nordqvist Karlstads Jaktskytteklubb 70+
105 Tomas Lid Ljungsarps Sportskytteklubb 50+
 
Lag 3 30.07.2022 kl 09:30 - Bana 3
30.07.2022 kl 11:35 - Bana 1
30.07.2022 kl 13:40 - Bana 2
30.07.2022 kl 15:45 - Bana 3
31.07.2022 kl 11:10 - Bana 1
31.07.2022 kl 13:15 - Bana 2
111 Morgan Larsson Gunnarsjö Jaktskytteklubb 50+
122 Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb 60+
133 Hans Bergersäter Vetlanda Sportskytteklubb 60+
144 John Edvall Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb 70+
155 Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb 50+
 
Lag 4 30.07.2022 kl 09:55 - Bana 1
30.07.2022 kl 12:00 - Bana 2
30.07.2022 kl 14:05 - Bana 3
30.07.2022 kl 16:10 - Bana 1
31.07.2022 kl 10:45 - Bana 2
31.07.2022 kl 12:50 - Bana 3
161 Peter Uhlén Föreningen Skepplanda Sportskyttar 50+
172 Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb 70+
183 Magnus Svensson Osby Jaktskytteklubb 50+
194 Morgan Andersson Habo Jaktvårdsförening 60+
205 Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb 50+
 
Lag 5 30.07.2022 kl 09:55 - Bana 2
30.07.2022 kl 12:00 - Bana 3
30.07.2022 kl 14:05 - Bana 1
30.07.2022 kl 16:10 - Bana 2
31.07.2022 kl 10:45 - Bana 3
31.07.2022 kl 12:50 - Bana 1
211 Lars Johansson Umeå Jaktskytteklubb 50+
222 Jim Nilsson Caprinus Sporting Club 70+
233 Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar 60+
244 Börje Sandberg Växjö Jaktskytteklubb 60+
255 Bo Nilsson Järlövs Sportingclub 50+
 
Lag 6 30.07.2022 kl 09:55 - Bana 3
30.07.2022 kl 12:00 - Bana 1
30.07.2022 kl 14:05 - Bana 2
30.07.2022 kl 16:10 - Bana 3
31.07.2022 kl 10:45 - Bana 1
31.07.2022 kl 12:50 - Bana 2
261 Ingvar Lindell Gislaved Jaktvårdsförening 70+
272 Erik Gustavsson Vetlanda Sportskytteklubb 70+
283 Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar 60+
294 Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb 60+
305 Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb 60+
 
Lag 7 30.07.2022 kl 10:20 - Bana 1
30.07.2022 kl 12:25 - Bana 2
30.07.2022 kl 14:30 - Bana 3
30.07.2022 kl 16:35 - Bana 1
31.07.2022 kl 10:20 - Bana 2
31.07.2022 kl 12:25 - Bana 3
311 Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 60+
322 Anders Berntsson Frillesås Sportskytteklubb 60+
333 Kristian Pettersson Ljungsarps Sportskytteklubb 50+
344 Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan 70+
355 Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar 50+
 
Lag 8 30.07.2022 kl 10:20 - Bana 2
30.07.2022 kl 12:25 - Bana 3
30.07.2022 kl 14:30 - Bana 1
30.07.2022 kl 16:35 - Bana 2
31.07.2022 kl 10:20 - Bana 3
31.07.2022 kl 12:25 - Bana 1
361 Tomas Bengtsson Frillesås Sportskytteklubb 60+
372 Ronny Gustafsson Fridafors Skytteförening 60+
383 Stefan Lundgren Falköpings Sportskytteklubb 50+
394 Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening 70+
405 Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF 60+
 
Lag 9 30.07.2022 kl 10:20 - Bana 3
30.07.2022 kl 12:25 - Bana 1
30.07.2022 kl 14:30 - Bana 2
30.07.2022 kl 16:35 - Bana 3
31.07.2022 kl 10:20 - Bana 1
31.07.2022 kl 12:25 - Bana 2
411 Per Elgtberg Billeruds Jaktskytteklubb 60+
422 Lars Gustavsson Vetlanda Sportskytteklubb 50+
433 Claes Olsson Götene Sportskytteklubb 70+
444 Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF 50+
455 Sören Höyer Dufeke Jaktskytteklubb 50+
 
Lag 10 30.07.2022 kl 10:45 - Bana 1
30.07.2022 kl 12:50 - Bana 2
30.07.2022 kl 14:55 - Bana 3
30.07.2022 kl 17:00 - Bana 1
31.07.2022 kl 09:55 - Bana 2
31.07.2022 kl 12:00 - Bana 3
461 Bertil Nilsson Ljungsarps Sportskytteklubb 60+
472 Karl Ivar Holmstrand Vedums Sportskytteklubb 70+
483 Mikael Johansson För.jaktskyttarna Trollhättan 50+
494 Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb 60+
505 Göran Allers Nordmalings Jaktskytteklubb 60+
 
Lag 11 30.07.2022 kl 10:45 - Bana 2
30.07.2022 kl 12:50 - Bana 3
30.07.2022 kl 14:55 - Bana 1
30.07.2022 kl 17:00 - Bana 2
31.07.2022 kl 09:55 - Bana 3
31.07.2022 kl 12:00 - Bana 1
511 Johnny Håkansson Fridafors Skytteförening 60+
522 Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb 60+
533 Veronica Lishöj Järlövs Sportingclub 50+
544 Patrik Stark Högforsbruks Idrottsförening 50+
555 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
 
Lag 12 30.07.2022 kl 10:45 - Bana 3
30.07.2022 kl 12:50 - Bana 1
30.07.2022 kl 14:55 - Bana 2
30.07.2022 kl 17:00 - Bana 3
31.07.2022 kl 09:55 - Bana 1
31.07.2022 kl 12:00 - Bana 2
561 Christer Jansson Föreningen Skepplanda Sportskyttar 50+
572 Ove Larsson Falköpings Sportskytteklubb 70+
583 Bengt-Åke Malm Dufeke Jaktskytteklubb 70+
594 Jörgen Nilsson Frillesås Sportskytteklubb 50+
605 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
 
Lag 13 30.07.2022 kl 11:10 - Bana 1
30.07.2022 kl 13:15 - Bana 2
30.07.2022 kl 15:20 - Bana 3
30.07.2022 kl 17:25 - Bana 1
31.07.2022 kl 09:30 - Bana 2
31.07.2022 kl 11:35 - Bana 3
611 Jonas Arvidsson Osby Jaktskytteklubb 60+
622 Göran Boo Strövelstorps Jaktskytteklubb 70+
633 Sven Larsson Uddeholms Jaktskytteklubb 50+
644 Jan Widell Ljungsarps Sportskytteklubb 60+
655 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
 
Lag 14 30.07.2022 kl 11:10 - Bana 2
30.07.2022 kl 13:15 - Bana 3
30.07.2022 kl 15:20 - Bana 1
30.07.2022 kl 17:25 - Bana 2
31.07.2022 kl 09:30 - Bana 3
31.07.2022 kl 11:35 - Bana 1
661 Jonny Lundström Hemmeslövs Jaktskytteklubb 60+
672 Ronnie Vest-Andersen Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
683 Ulf Strandnert Visby Lerduveklubb 60+
694 Peter Nilsson Abilds Sportskytteklubb 50+
705 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
 
Lag 15 30.07.2022 kl 11:10 - Bana 3
30.07.2022 kl 13:15 - Bana 1
30.07.2022 kl 15:20 - Bana 2
30.07.2022 kl 17:25 - Bana 3
31.07.2022 kl 09:30 - Bana 1
31.07.2022 kl 11:35 - Bana 2
711 Bo Andersson Nordmalings Jaktskytteklubb 60+
722 Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb 50+
733 Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb 60+
744 Lars Nyman Karlstads Jaktskytteklubb 70+
755 Utfyllnadsskytt/Reserverad arrangör
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)