www.lerduvor.net
START     KOMMANDE TÄVLINGAR     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (6:e upplagan), Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
27. maj 2018

Uppdaterad: 27.05.2018 kl 21:05

Resultat klassvis serie 2

Jury: Henrik Johansson, Per Andersen, Kent Stensson

Klasse 50+
1. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
2325Sum: 48
2. Jörgen Nilsson
1643125 - Frillesås Sportskytteklubb
2223Sum: 45
3. Ronnie Vest-Andersén
3267804 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2321Sum: 44
4. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
2320Sum: 43
5. Påhl Forslund
1926492 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1920Sum: 39
6. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1620Sum: 36

Klasse 60+
1. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2425Sum: 49
2. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
2225Sum: 47
3. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2123Sum: 44
4. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
2320Sum: 43
5. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
2220Sum: 42
6. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
1921Sum: 40
7. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1821Sum: 39
8. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1919Sum: 38
9. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
2018Sum: 38

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
2022Sum: 42
2. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2020Sum: 40
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
1320Sum: 33

Klasse Junior
1. Bastian Hagen
47 - Norge
2524Sum: 49
2. Albin Stensson
04013548 - Svenljunga Skytteförening
2423Sum: 47
3. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
2022Sum: 42

Klasse Senior
1. Per Andersen
45 - Danmark
2424Sum: 48
2. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
2424Sum: 48
3. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
2323Sum: 46
4. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
2124Sum: 45
5. Ole Johan Triumf
47 - Norge
2223Sum: 45
6. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
2124Sum: 45
7. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
2223Sum: 45
8. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2023Sum: 43
9. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2318Sum: 41
10. Jonas Skogh
1878449 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2017Sum: 37
11. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
1716Sum: 33
Copyright © 2020 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)