www.lerduvor.net
START     KOMMANDE TÄVLINGAR     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (6:e upplagan), Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
27. maj 2018

Uppdaterad: 27.05.2018 kl 21:05

Resultat klassvis serie 4

Jury: Henrik Johansson, Per Andersen, Kent Stensson

Klasse 50+
1. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
23252125Sum: 94
2. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
23202324Sum: 90
3. Jörgen Nilsson
1643125 - Frillesås Sportskytteklubb
22232122Sum: 88
4. Ronnie Vest-Andersén
3267804 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
23212321Sum: 88
5. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16202424Sum: 84
6. Påhl Forslund
1926492 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19202121Sum: 81

Klasse 60+
1. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24252424Sum: 97
2. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
22252321Sum: 91
3. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
22202421Sum: 87
4. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21232221Sum: 87
5. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19192325Sum: 86
6. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
18212223Sum: 84
7. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
23202020Sum: 83
8. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
19212121Sum: 82
9. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
20182020Sum: 78

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
20222221Sum: 85
2. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20202221Sum: 83
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
13201620Sum: 69

Klasse Junior
1. Bastian Hagen
47 - Norge
25242524Sum: 98
2. Albin Stensson
04013548 - Svenljunga Skytteförening
24232222Sum: 91
3. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
20222119Sum: 82

Klasse Senior
1. Per Andersen
45 - Danmark
24242425Sum: 97
2. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
24242524Sum: 97
3. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
21242525Sum: 95
4. Ole Johan Triumf
47 - Norge
22232425Sum: 94
5. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
21242423Sum: 92
6. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20232423Sum: 90
7. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
23232020Sum: 86
8. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
22231921Sum: 85
9. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
23182021Sum: 82
10. Jonas Skogh
1878449 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20172219Sum: 78
11. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
17161721Sum: 71
Copyright © 2020 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)