www.lerduvor.net
START     KOMMANDE TÄVLINGAR     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (6:e upplagan), Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
27. maj 2018

Uppdaterad: 27.05.2018 kl 21:05

Resultat klassvis serie 3

Jury: Henrik Johansson, Per Andersen, Kent Stensson

Klasse 50+
1. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
232521Sum: 69
2. Ronnie Vest-Andersén
3267804 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
232123Sum: 67
3. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
232023Sum: 66
4. Jörgen Nilsson
1643125 - Frillesås Sportskytteklubb
222321Sum: 66
5. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
162024Sum: 60
6. Påhl Forslund
1926492 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
192021Sum: 60

Klasse 60+
1. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242524Sum: 73
2. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
222523Sum: 70
3. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
222024Sum: 66
4. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
212322Sum: 66
5. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
232020Sum: 63
6. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
191923Sum: 61
7. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
182122Sum: 61
8. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
192121Sum: 61
9. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
201820Sum: 58

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
202222Sum: 64
2. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202022Sum: 62
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
132016Sum: 49

Klasse Junior
1. Bastian Hagen
47 - Norge
252425Sum: 74
2. Albin Stensson
04013548 - Svenljunga Skytteförening
242322Sum: 69
3. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
202221Sum: 63

Klasse Senior
1. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
242425Sum: 73
2. Per Andersen
45 - Danmark
242424Sum: 72
3. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
212425Sum: 70
4. Ole Johan Triumf
47 - Norge
222324Sum: 69
5. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
212424Sum: 69
6. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202324Sum: 67
7. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
232320Sum: 66
8. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
222319Sum: 64
9. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
231820Sum: 61
10. Jonas Skogh
1878449 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
201722Sum: 59
11. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
171617Sum: 50
Copyright © 2020 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)