www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
SM samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
29. till 30. juni 2019

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 98
Namn Klubb Klass Startnummer
Albin Larsson Frillesås Sportskytteklubb Junior72
Albin Stensson Svenljunga Skytteförening Junior57
Anders Berntsson Caprinus Sporting Club Senior13
Anders Jonasson Föreningen Skepplanda Sportskyttar Senior25
Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb Senior83
Andreas Jansson Östersunds Jaktskytteklubb Senior42
Ann Bennesved Växjö Jaktskytteklubb Dam10
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF Öppen5
Bengt Larsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior90
Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb Senior85
Bernt Johansson Björneborgs Jaktskytteklubb Senior26
Bertil Nilsson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Senior93
Billy Hallberg Östgöta Jaktskytteklubb Senior71
Björn Engelbrektsson Karlstads Jaktskytteklubb Senior89
Börje Magnusson Karlstads Jaktskytteklubb Senior54
Börje Sandberg Växjö Jaktskytteklubb Senior52
Christer Fredriksson Falköpings Sportskytteklubb Senior87
Clarita Wiberg Järlövs Sportingclub Dam53
Conny Lindh Romfartuna Jaktskytteklubb Senior80
Dan Lindberg Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior39
Daniel Andersson Högforsbruks Idrottsförening Senior1
Eddy Andersson Billeruds Jaktskytteklubb Öppen69
Emil Bengtsson Riseberga JSK Lerduva Senior51
Emil Sjöstrand Berga Skytteförening Senior19
Erik Friberg Sverige Junior6
Felicia Ros Gislaved Jaktvårdsförening Junior23
Fredrik Amour Ljungsarps Sportskytteklubb Senior66
Fredrik Lindqvist Falköpings Sportskytteklubb Senior22
Fredrik Pohl Rosersbergs Sportskytteklubb Senior99
Glenn Larsson Frillesås Sportskytteklubb Senior59
Göran Allers Nordmalings Jaktskytteklubb Senior84
Göran Boo Strövelstorps Jaktskytteklubb Senior73
Hans Bergersäter Vetlanda Sportskytteklubb Senior55
Helena Andersson Jaktskytteklubben Falken Dam44
Helene Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam34
Henric Jansson Hallens Jakt och Sportskytteklubb Senior7
Henrik Johansson Järlövs Sportingclub Senior65
Ingemar Magnusson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior3
Jakob Ottarsgård Frillesås Sportskytteklubb Junior68
Jan Johansson Ljungsarps Sportskytteklubb Senior67
Jan Peterson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior98
Jan Widell Ljungsarps Sportskytteklubb Senior70
Johan Ros Gislaved Jaktvårdsförening Senior77
Johnny Trygg Högforsbruks Idrottsförening Senior88
Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior9
Jonas Skogh Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior20
Jonny Eriksson Östhammars Jaktskytteklubb Senior45
Jörgen Olsson Falköpings Sportskytteklubb Senior74
Karin Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Dam50
Kenneth Andersson Falköpings Sportskytteklubb Senior60
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb Senior37
Kent Rådman Rosersbergs Sportskytteklubb Senior94
Kent Stensson Svenljunga Skytteförening Senior92
Kim Andersen Föreningen Skepplanda Sportskyttar Senior56
Kjell-Åke Nilsson Fridafors Skytteförening Senior36
Lars Persson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Öppen18
Leif Ernstsson Götene Sportskytteklubb Senior12
Lennart Andersson Svenljunga Skytteförening Senior48
Magnus Henningsson Frillesås Sportskytteklubb Senior49
Mathilda Lishöj Trelleborgs Jaktskytteklubb Dam29
Mia Gustafsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam79
Michael Kvist Götene Sportskytteklubb Senior58
Mikael Karlsson Fridafors Skytteförening Senior27
Niclas Boo Strövelstorps Jaktskytteklubb Senior8
Niclas Svensson Ljungsarps Sportskytteklubb Senior61
Niklas Andersson Jaktskytteklubben Falken Senior11
Niklas Blad Östersunds Jaktskytteklubb Senior64
Oskar Liljekvist Svenljunga Skytteförening Senior15
Ove Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Senior41
Patrik Fransson Billeruds Jaktskytteklubb Senior31
Patrik Magnil Uddeholms Jaktskytteklubb Senior76
Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb Senior43
Patrik Vilhelmsson Jaktskytteklubben Falken Senior81
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb Senior2
Per Gustavsson Vetlanda Sportskytteklubb Senior96
Per Nilsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb Senior47
Percy Edin Östhammars Jaktskytteklubb Senior86
Pernilla Stensson Svenljunga Skytteförening Dam17
Peter Almlöv Östhammars Jaktskytteklubb Senior33
Robert Elmgren Hisingens Jaktvårdskrets Senior62
Roland Håkansson Jaktskytteklubben Falken Öppen78
Sabina Larsson Frillesås Sportskytteklubb Dam40
Sara Lundström Forshaga Jakt & Sportskytteklubb Dam63
Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF Dam14
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF Senior97
Sune Andersson För.jaktskyttarna Trollhättan Senior28
Thomas Kristiansson Billeruds Jaktskytteklubb Senior24
Thomas Porsaeus Rosersbergs Sportskytteklubb Senior46
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb Senior32
Tomas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb Senior75
Tommy Nymark Östhammars Jaktskytteklubb Öppen35
Toni Åman Högforsbruks Idrottsförening Senior16
Torbjörn Forslund Högforsbruks Idrottsförening Senior30
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening Senior82
Torvald Markusson Östhammars Jaktskytteklubb Senior38
Ulf Lindkvist Romfartuna Jaktskytteklubb Senior91
Ulf Strandnert Visby Lerduveklubb Öppen95
Veronica Lishöj Järlövs Sportingclub Dam4


Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)