www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat klassvis
- Resultat sammanlagt
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Frillesås Sportskytteklubb
 
SM Kval Frillesås 25/7 - Frillesås Sportskytteklubb
25. juli 2021

Uppdaterad: 25.07.2021 kl 17:20

Resultat klassvis

Jury: Andreas Bengtsson, Peter Svensson, Bo Nilsson


Klass A
1.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
2525252499
2.
Pernilla Stensson

Svenljunga Skytteförening
2524242598
3.
Kent Stensson

Svenljunga Skytteförening
2524252498
4.
Fredrik Amour

Ljungsarps Sportskytteklubb
2525242498
5.
Glenn Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
2525252398
6.
Jan Johansson

Ljungsarps Sportskytteklubb
2523242496
7.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2421252595
8.
Peter Svensson

Frillesås Sportskytteklubb
2424232495
9.
Andreas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2124252494
10.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
2325222494
11.
Anders Gunnarsson

Frillesås Sportskytteklubb
2421242493
12.
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
2424232293
13.
Tomas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2221242491
14.
Patrik Jönsson

Högareds Sportskytteklubb
2321232491
15.
Anders Graf

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2123242391
16.
Kristian Pettersson

Ljungsarps Sportskytteklubb
1923232590
17.
Jörgen Olsson

Falköpings Sportskytteklubb
2422202490
18.
Jörgen Nilsson

Frillesås Sportskytteklubb
2220252390
19.
Kenneth Andersson

Falköpings Sportskytteklubb
2222212489
20.
Erik Friberg

Jaktskytteklubben Falken
2222232289
21.
Patrik Magnil

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2121222488
22.
Roger Lorensson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2320222388
23.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
2019242487
24.
Helene Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
2319222387
25.
Peter Nilsson

Abilds Sportskytteklubb
2222222187
26.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
2321222187
27.
Alexander Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
2224202187
28.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
2219232185
29.
Ingvar Lagesson

Abilds Sportskytteklubb
2123172283
30.
Albin Larsson

Frillesås Sportskytteklubb
1918232181
31.
Peter Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
2214182478

Klass B
1.
Christopher Sjödin

Högareds Sportskytteklubb
2524242194
2.
Johan Skarström

Järlövs Sportingclub
2421252191
3.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1924212589
4.
Tomas Lid

Ljungsarps Sportskytteklubb
2521212289
5.
Sten-Olof Pettersson

Frillesås Sportskytteklubb
2223212288
6.
Kristofer Krag

Hemmeslövs Jaktskytteklubb
2420242088
7.
Lennart Andersson

Svenljunga Skytteförening
1921252287
8.
Veronica Lishöj

Järlövs Sportingclub
2023222287
9.
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
2122222287
10.
Roland Nilsson

Dufeke Jaktskytteklubb
2222192285
11.
Ulf Mårtensson

Gislaved Jaktvårdsförening
2121202183
12.
Sune Andersson

För.jaktskyttarna Trollhättan
2217202382
13.
Morgan Larsson

Caprinus Sporting Club
1817201974

Klass C
1.
Lena Lindström

Frillesås Sportskytteklubb
1422222179
2.
Håkan Hedby

Svenljunga Skytteförening
1915212075
3.
Anna Eklund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1916162172
4.
Jökull Svavarsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2116181469
5.
Sara Persson

Falköpings Sportskytteklubb
1819131565
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)