www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat klassvis
- Resultat sammanlagt
- Resultat klassvis sär
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis sär 2
Live-resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
HÖSTSMÄLLEN Skepplanda SpS Kval/SM-kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
25. september 2021

Uppdaterad: 26.09.2021 kl 21:50

Resultat klassvis sär

Jury: Anders Jonasson, Ove Larsson, Peter Karlsson


Klass A
1.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
2524242598
2.
Roger Lorensson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2425232496
3.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2225242495
4.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
2323242494
5.
Tomas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2521242393
6.
Robin Gjörlof Henriksson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2324252193
7.
Per Nilsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2424192592
8.
Ove Larsson

Falköpings Sportskytteklubb
2222242492
9.
Jan Johansson

Ljungsarps Sportskytteklubb
2324212492
10.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
2223212591
11.
Fredrik Lindqvist

Falköpings Sportskytteklubb
2023242491
12.
Christopher Sjödin

Högareds Sportskytteklubb
2423202491
13.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
2322232391
14.
Jörgen Nilsson

Frillesås Sportskytteklubb
2523212291
15.
Mikael Johansson

För.jaktskyttarna Trollhättan
2423232191
16.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2122232490
17.
Fredrik Amour

Ljungsarps Sportskytteklubb
2422202490
18.
Anders Graf

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2423232090
19.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2124222289
20.
John Edvall

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2122202588
21.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
1923222387
22.
Anders Jonasson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2221232187
23.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
2121232186
24.
Navid Bagheri

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2222222086
25.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
2218232083
26.
Christer Fredriksson

Falköpings Sportskytteklubb
1921231982
27.
Andreas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
1720222180

Klass B
1.
Daniel Miks

Vrestaby Skytteförening
24242319494
2.
Kenneth Andersson

Falköpings Sportskytteklubb
23251923393
3.
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
23222123291
4.
Sten-Arne Johansson

Nimrod Jakt och SSF
23212322190
5.
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2123202488
6.
Ulf Mårtensson

Gislaved Jaktvårdsförening
2223202388
7.
Tomas Lid

Ljungsarps Sportskytteklubb
2321222288
8.
Eje Carlsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2420222086
9.
Peter Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1920232385
10.
Kent Olsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
1721212584
11.
Kalle Dalenbäck

Järlövs Sportingclub
2121182383
12.
Henrik Eriksson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2221211983
13.
Göthe Nyman

Götene Sportskytteklubb
2018182480
14.
Jan-Ove Öien

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
2118192280
15.
Sune Andersson

För.jaktskyttarna Trollhättan
1825201780
16.
Elias Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
1721211978
17.
Kenth Olsson

Götene Sportskytteklubb
1819192177
18.
Emil Öien

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
1621211876
19.
Lars Edvardsson

För.jaktskyttarna Trollhättan
1817191973
20.
Torsten Johannesson

Nimrod Jakt och SSF
1418221872
21.
Rickard Andersson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar

Klass C
1.
Sten-Olof Pettersson

Frillesås Sportskytteklubb
2118202180
2.
Erik Nyman Järhult

Hisingens Jaktvårdskrets
21182015175
3.
Anna Eklund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1621191975
4.
Jökull Svavarsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
16201919074
5.
Francy Iversen

Götene Sportskytteklubb
1319201769
6.
Antonio Markusen

Vrestaby Skytteförening
1518161968
7.
Mathias Gustavsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
1519171768
8.
Jesper Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1620141464
9.
Fredrik Hagberg

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
1317111859
10.
Claes Olsson

Götene Sportskytteklubb
1218131558
11.
Jack Hilon

Frillesås Sportskytteklubb
Morgan Larsson

Gunnarsjö Jaktskytteklubb
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)