www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
Påsksmällen Nordisk Trap Kval/SM-Kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
10. april 2023

Förteckning över deltagare

Totalt antal deltagare: 51
Namn Klubb Klass
Alexander Åsälv Högareds Sportskytteklubb A
Anders Graf Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Anders Hellström Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb A
Andreas Bengtsson Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb A
Arne Isaksson Nimrod Jakt och SSF B
Bengt-Åke Malm Dufeke Jaktskytteklubb B
Benny Holmgren Götene Sportskytteklubb A
Clarita Wiberg Järlövs Sportingclub B
Douglas Hjärtinge Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Elin Pettersson Götene Sportskytteklubb B
Erik Nyman Järhult Hisingens Jaktvårdskrets C
Fredrik Lindqvist Falköpings Sportskytteklubb A
Gullmar Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Göthe Nyman Götene Sportskytteklubb B
Hans Karlsson Billeruds Jaktskytteklubb C
Helen Nilsen Föreningen Skepplanda Sportskyttar Öppen
Henrik Johansson Järlövs Sportingclub A
Henrik Steén Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb B
Ingvar Lindell Gislaved Jaktvårdsförening B
Jerry Nilsson Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb A
Johanna Montonen Götene Sportskytteklubb C
Jonas Karlsson Forshaga Jakt & Sportskytteklubb A
Jörgen Karlsson Nimrod Jakt och SSF B
Kenneth Nylander Götene Sportskytteklubb A
Kristofer Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb B
Leif Ernstsson Gullspång Jaktskytteklubb B
Magnus Olsson Arvika Jaktskytteklubb C
Mikael Björnlund Nimrod Jakt och SSF C
Mikael Lampa Dufeke Jaktskytteklubb C
Nathalie Evensen Föreningen Skepplanda Sportskyttar C
Navid Bagheri Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb C
Niklas Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
Niklas Sjöqvist Föreningen Skepplanda Sportskyttar B
Patrik Vahlberg Visby Lerduveklubb A
Per Adolfsson Billeruds Jaktskytteklubb A
Peter Karlsson Nimrod Jakt och SSF A
Peter Åsälv Högareds Sportskytteklubb B
Roger Lorensson Föreningen Skepplanda Sportskyttar A
Roger Westberg Arvika Jaktskytteklubb B
Roland Nilsson Dufeke Jaktskytteklubb C
Siv Andersson Nimrod Jakt och SSF C
Stefan Hansson Nimrod Jakt och SSF A
Stefan Johansson Falköpings Sportskytteklubb A
Stefan Lundgren Falköpings Sportskytteklubb A
Sten-Arne Johansson Nimrod Jakt och SSF B
Sten-Olof Pettersson Frillesås Sportskytteklubb B
Tobias Johansson Sotenäs Jaktskytteklubb B
Tomas Ahl Östgöta Jaktskytteklubb A
Torsten Johannesson Gnosjöortens Jaktvårdsförening B
Viktor Hollander Ljungsarps Sportskytteklubb B
Vilgot Krag Hemmeslövs Jaktskytteklubb C


Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)