www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Resultat
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Föreningen Skepplanda Sportskyttar
 
Påsksmällen Nordisk Trap Kval/SM-Kval - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
10. april 2023

Uppdaterad: 06.02.2023 kl 07:45

Resultat klassvis

Jury: Inte registrerad.


Klass A
1.
Niklas Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
Alexander Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
Patrik Vahlberg

Visby Lerduveklubb
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
Kenneth Nylander

Götene Sportskytteklubb
Jerry Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
Roger Lorensson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Anders Hellström

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
Fredrik Lindqvist

Falköpings Sportskytteklubb
Jonas Karlsson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
Andreas Bengtsson

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb

Klass B
1.
Göthe Nyman

Götene Sportskytteklubb
Bengt-Åke Malm

Dufeke Jaktskytteklubb
Sten-Arne Johansson

Nimrod Jakt och SSF
Kristofer Krag

Hemmeslövs Jaktskytteklubb
Anders Graf

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Viktor Hollander

Ljungsarps Sportskytteklubb
Roger Westberg

Arvika Jaktskytteklubb
Henrik Steén

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
Tobias Johansson

Sotenäs Jaktskytteklubb
Niklas Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Peter Åsälv

Högareds Sportskytteklubb
Elin Pettersson

Götene Sportskytteklubb
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Leif Ernstsson

Gullspång Jaktskytteklubb
Jörgen Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
Sten-Olof Pettersson

Frillesås Sportskytteklubb
Clarita Wiberg

Järlövs Sportingclub
Arne Isaksson

Nimrod Jakt och SSF
Ingvar Lindell

Gislaved Jaktvårdsförening
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening

Klass C
1.
Hans Karlsson

Billeruds Jaktskytteklubb
Navid Bagheri

Göteborgs Pistol och Sportskytteklubb
Mikael Björnlund

Nimrod Jakt och SSF
Gullmar Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Mikael Lampa

Dufeke Jaktskytteklubb
Vilgot Krag

Hemmeslövs Jaktskytteklubb
Johanna Montonen

Götene Sportskytteklubb
Magnus Olsson

Arvika Jaktskytteklubb
Nathalie Evensen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
Erik Nyman Järhult

Hisingens Jaktvårdskrets
Roland Nilsson

Dufeke Jaktskytteklubb

Klass Öppen
1.
Helen Nilsen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)