www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat klassvis
- Resultat sammanlagt
- Resultat klassvis med final
- Resultat mix-lag
- Resultat lag
- Resultat mix-lag med final
- Resultat final
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Uddeholms Jaktskytteklubb
 
Svenskt Mästerskap.Olympisk-Trap 2021 - Uddeholms Jaktskytteklubb
7. till 8. augusti 2021

Uppdaterad: 08.08.2021 kl 21:25

Resultat klassvis

Jury: Inte registrerad.


Klass Junior
1.
Simon Jansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
211918241799
2.
Anton Lundgren Akbarzadeh

Uppsala Jaktskytteklubb
171819151988
3.
Evald Kullander

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
161718191787
4.
Emil Öien

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
141413141974

Klass Herr
1.
Rickard Andersson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2424232421116
2.
Patrik Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
2323242223115
3.
Andreas Norlen

Uppsala Jaktskytteklubb
2321212225112
4.
Thomas Pantzare

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2121242421111
5.
Andrè Lundgren Akbarzadeh

Uppsala Jaktskytteklubb
2224202124111
6.
Benny Törnblom

Uppsala Jaktskytteklubb
1923242322111
7.
Eje Carlsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2419222321109
8.
Håkan Dahlby

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
2220212024107
9.
Per Fredriksson Östlund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2520221921107
10.
Robin Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
2221211921104
11.
Thomas Ivarsson

Hisingens Jaktvårdskrets
1822192321103
12.
Amir Akbarzadeh

Uppsala Jaktskytteklubb
2118212022102
13.
Colman Etelkozi

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
2122192119102
14.
Bill Karlsson

Uppsala Jaktskytteklubb
2019212120101
15.
Stefan Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
2418201919100
16.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
171921212199
17.
Mikael Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
202019192199
18.
Robin Hedström

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
172320192099
19.
Fredrik Albelin

Uddeholms Jaktskytteklubb
162021182398
20.
Zoltan Koncz

Hisingens Jaktvårdskrets
221922181798
21.
Per Forsström

Hisingens Jaktvårdskrets
192120162197
22.
Peter Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
191716202294
23.
Robert Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
201919191794
24.
Jan Peterson

Uddeholms Jaktskytteklubb
171918182092
25.
Jesper Brengdahl

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
161317202086
26.
Peter Westlund

Uddeholms Jaktskytteklubb
161812151071
27.
Jesper Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
713139648

Klass Dam
1.
Camilla Andreasson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
181818202296
2.
Jenny Lundh

Uddeholms Jaktskytteklubb
161921211895
3.
Julia Brengdahl

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
201821131890
4.
Valentina Hedén

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
191713212090
5.
Ellinor Brengdahl

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
181815181887
6.
Emelie Norlen

Uppsala Jaktskytteklubb
201717181587
7.
Anna Eklund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
171313211983
8.
Camilla Berndtsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
171417151780
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)