www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat klassvis
- Resultat sammanlagt
- Resultat klassvis med final
- Resultat mix-lag
- Resultat lag
- Resultat mix-lag med final
- Resultat final
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Uddeholms Jaktskytteklubb
 
Svenskt Mästerskap.Olympisk-Trap 2021 - Uddeholms Jaktskytteklubb
7. till 8. augusti 2021

Uppdaterad: 08.08.2021 kl 21:25

Resultat sammanlagt

Jury: Inte registrerad.

1.
Rickard Andersson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2424232421116
2.
Patrik Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
2323242223115
3.
Andreas Norlen

Uppsala Jaktskytteklubb
2321212225112
4.
Thomas Pantzare

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2121242421111
5.
Andrè Lundgren Akbarzadeh

Uppsala Jaktskytteklubb
2224202124111
6.
Benny Törnblom

Uppsala Jaktskytteklubb
1923242322111
7.
Eje Carlsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2419222321109
8.
Håkan Dahlby

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
2220212024107
9.
Per Fredriksson Östlund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2520221921107
10.
Robin Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
2221211921104
11.
Thomas Ivarsson

Hisingens Jaktvårdskrets
1822192321103
12.
Amir Akbarzadeh

Uppsala Jaktskytteklubb
2118212022102
13.
Colman Etelkozi

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
2122192119102
14.
Bill Karlsson

Uppsala Jaktskytteklubb
2019212120101
15.
Stefan Nilsson

Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
2418201919100
16.
Simon Jansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
211918241799
17.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
171921212199
18.
Mikael Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
202019192199
19.
Robin Hedström

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
172320192099
20.
Fredrik Albelin

Uddeholms Jaktskytteklubb
162021182398
21.
Zoltan Koncz

Hisingens Jaktvårdskrets
221922181798
22.
Per Forsström

Hisingens Jaktvårdskrets
192120162197
23.
Camilla Andreasson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
181818202296
24.
Jenny Lundh

Uddeholms Jaktskytteklubb
161921211895
25.
Peter Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
191716202294
26.
Robert Lindholm

Uddeholms Jaktskytteklubb
201919191794
27.
Jan Peterson

Uddeholms Jaktskytteklubb
171918182092
28.
Julia Brengdahl

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
201821131890
29.
Valentina Hedén

JRF Nykvarn/Södertälje Jaktskytteklubb
191713212090
30.
Anton Lundgren Akbarzadeh

Uppsala Jaktskytteklubb
171819151988
31.
Evald Kullander

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
161718191787
32.
Ellinor Brengdahl

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
181815181887
33.
Emelie Norlen

Uppsala Jaktskytteklubb
201717181587
34.
Jesper Brengdahl

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
161317202086
35.
Anna Eklund

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
171313211983
36.
Camilla Berndtsson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
171417151780
37.
Emil Öien

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
141413141974
38.
Peter Westlund

Uddeholms Jaktskytteklubb
161812151071
39.
Jesper Uhlén

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
713139648
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)