www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Deltagarlista
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 16 Maj 2015, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16. maj 2015

Uppdaterad: 17.05.2015 kl 18:15

Resultat klassvis serie 1


Klasse 50+
1. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
23Sum: 23E.S.O
2. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
23Sum: 23E.S.O
3. Rolf Kristian Eilertsen
47 - Norge
23Sum: 23E.S.O
4. Björn Engelbrektsson
1548144 - Karlstads Jaktskytteklubb
23Sum: 23E.S.O
5. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22
6. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
21Sum: 21E.S.O
7. Geir Hammer
47 - Norge
21Sum: 21E.S.O
8. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
21Sum: 21E.S.O
9. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
19Sum: 19E.S.O
10. Vidar Ringstad
47 - Norge
19Sum: 19E.S.O
11. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
19Sum: 19E.S.O
12. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
18Sum: 18

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
25Sum: 25
2. Harald Johansen
47 - Norge
23Sum: 23
3. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22E.S.O
4. Christer Morberg
IID01038172 - Gyttorps Sportskytteklubb
22Sum: 22E.S.O
5. Rolf Tore Berntsen
47 - Norge
22Sum: 22E.S.O
6. Bernt Johansson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
21Sum: 21E.S.O
7. Per Bunes
47 - Norge
21Sum: 21E.S.O
8. Lise Wold
47 - Norge
20Sum: 20E.S.O
9. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
20Sum: 20E.S.O
10. Anders Nordlinder
1501513 - Storumans Sportskytteklubb
19Sum: 19E.S.O
11. Karl-Erik Skog
2606330 - Torsby Jaktskytteklubb
19Sum: 19E.S.O
12. Ståle Midtlid
47 - Norge
18Sum: 18

Klasse Dam
1. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22
2. Birgit Jostad Solbakken
47 - Norge
21Sum: 21
3. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
20Sum: 20
4. Monica Cristin Vennevik
47 - Norge
18Sum: 18
5. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
16Sum: 16

Klasse Senior
1. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
23Sum: 23E.S.O
2. Anastasios Kaliafas
47 - Norge
23Sum: 23E.S.O
3. Pål Høines
47 - Norge
22Sum: 22E.S.O
4. Olav Nygård
47 - Norge
22Sum: 22E.S.O
5. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
22Sum: 22E.S.O
6. Ole Johan Triumf
47 - Norge
22Sum: 22E.S.O
7. Ove Løberg
47 - Norge
22Sum: 22E.S.O
8. Robert Helmo
47 - Norge
21Sum: 21E.S.O
9. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21Sum: 21E.S.O
10. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
20Sum: 20E.S.O
11. Morten Bergersen
47 - Norge
20Sum: 20E.S.O
12. Robert Berntsson
1801386 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
20Sum: 20E.S.O
13. Sebastian Lindholm
733014 - Uddeholms Jaktskytteklubb
20Sum: 20E.S.O
14. John Solbakken
47 - Norge
18Sum: 18
15. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
15Sum: 15
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)