www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Deltagarlista
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 16 Maj 2015, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16. maj 2015

Uppdaterad: 17.05.2015 kl 18:15

Resultat klassvis serie 2


Klasse 50+
1. Björn Engelbrektsson
1548144 - Karlstads Jaktskytteklubb
2323Sum: 46
2. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
2322Sum: 45E.S.O
3. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
2322Sum: 45E.S.O
4. Rolf Kristian Eilertsen
47 - Norge
2322Sum: 45E.S.O
5. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2123Sum: 44E.S.O
6. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2222Sum: 44E.S.O
7. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
1923Sum: 42E.S.O
8. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2121Sum: 42E.S.O
9. Geir Hammer
47 - Norge
2120Sum: 41E.S.O
10. Vidar Ringstad
47 - Norge
1922Sum: 41E.S.O
11. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
1819Sum: 37
12. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
1917Sum: 36

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
2523Sum: 48
2. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2223Sum: 45
3. Bernt Johansson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
2122Sum: 43E.S.O
4. Christer Morberg
IID01038172 - Gyttorps Sportskytteklubb
2221Sum: 43E.S.O
5. Harald Johansen
47 - Norge
2319Sum: 42
6. Lise Wold
47 - Norge
2020Sum: 40E.S.O
7. Anders Nordlinder
1501513 - Storumans Sportskytteklubb
1921Sum: 40E.S.O
8. Ståle Midtlid
47 - Norge
1822Sum: 40E.S.O
9. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
2019Sum: 39
10. Per Bunes
47 - Norge
2116Sum: 37
11. Rolf Tore Berntsen
47 - Norge
2213Sum: 35
12. Karl-Erik Skog
2606330 - Torsby Jaktskytteklubb
1913Sum: 32

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
2023Sum: 43
2. Birgit Jostad Solbakken
47 - Norge
2120Sum: 41
3. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2217Sum: 39
4. Monica Cristin Vennevik
47 - Norge
1819Sum: 37
5. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
1616Sum: 32

Klasse Senior
1. Anastasios Kaliafas
47 - Norge
2325Sum: 48
2. Ole Johan Triumf
47 - Norge
2224Sum: 46
3. Robert Helmo
47 - Norge
2124Sum: 45E.S.O
4. Pål Høines
47 - Norge
2223Sum: 45E.S.O
5. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
2322Sum: 45E.S.O
6. Morten Bergersen
47 - Norge
2024Sum: 44
7. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2122Sum: 43
8. Olav Nygård
47 - Norge
2220Sum: 42E.S.O
9. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
2220Sum: 42E.S.O
10. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
2021Sum: 41E.S.O
11. Ove Løberg
47 - Norge
2219Sum: 41E.S.O
12. John Solbakken
47 - Norge
1822Sum: 40
13. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
1522Sum: 37E.S.O
14. Robert Berntsson
1801386 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2017Sum: 37E.S.O
15. Sebastian Lindholm
733014 - Uddeholms Jaktskytteklubb
2014Sum: 34
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)