www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Deltagarlista
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Kval/SM-kval 16 Maj 2015, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16. maj 2015

Uppdaterad: 17.05.2015 kl 18:15

Resultat klassvis serie 4


Klasse 50+
1. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
23222225Sum: 92
2. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
21232423Sum: 91
3. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22222323Sum: 90
4. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
23222123Sum: 89
5. Rolf Kristian Eilertsen
47 - Norge
23222321Sum: 89
6. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
19232124Sum: 87
7. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
21212121Sum: 84
8. Geir Hammer
47 - Norge
21202022Sum: 83
9. Vidar Ringstad
47 - Norge
19222120Sum: 82
10. Björn Engelbrektsson
1548144 - Karlstads Jaktskytteklubb
23232016Sum: 82
11. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
18192222Sum: 81
12. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
19171720Sum: 73

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
25232423Sum: 95
2. Lise Wold
47 - Norge
20202324Sum: 87
3. Harald Johansen
47 - Norge
23192024Sum: 86
4. Anders Nordlinder
1501513 - Storumans Sportskytteklubb
19212323Sum: 86
5. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
20192521Sum: 85
6. Bernt Johansson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
21222121Sum: 85
7. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22232119Sum: 85
8. Christer Morberg
IID01038172 - Gyttorps Sportskytteklubb
22212217Sum: 82
9. Ståle Midtlid
47 - Norge
18221821Sum: 79
10. Rolf Tore Berntsen
47 - Norge
22132015Sum: 70
11. Per Bunes
47 - Norge
21161913Sum: 69
12. Karl-Erik Skog
2606330 - Torsby Jaktskytteklubb
19132012Sum: 64

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
20232420Sum: 87
2. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22172324Sum: 86
3. Birgit Jostad Solbakken
47 - Norge
21202019Sum: 80
4. Monica Cristin Vennevik
47 - Norge
18191819Sum: 74
5. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
16161213Sum: 57

Klasse Senior
1. Robert Helmo
47 - Norge
21242425Sum: 94
2. Anastasios Kaliafas
47 - Norge
23252321Sum: 92
3. Pål Høines
47 - Norge
22232224Sum: 91
4. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
23222123Sum: 89
5. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
20212423Sum: 88
6. Morten Bergersen
47 - Norge
20242123Sum: 88
7. Olav Nygård
47 - Norge
22202322Sum: 87
8. Ole Johan Triumf
47 - Norge
22242020Sum: 86
9. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21222318Sum: 84
10. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
22202120Sum: 83
11. Ove Løberg
47 - Norge
22192020Sum: 81
12. Robert Berntsson
1801386 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
20172120Sum: 78
13. John Solbakken
47 - Norge
18221918Sum: 77
14. Sebastian Lindholm
733014 - Uddeholms Jaktskytteklubb
20142020Sum: 74
15. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
15221521Sum: 73
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)