www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 4 + final
- Resultat sammanlagt med final
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17. september 2022

Uppdaterad: 17.09.2022 kl 16:10

Resultat sammanlagt serie 3

Jury: Ole Johnny Oterholt, Bernt Johansson, Arne Isaksson

1.
Bengt Larsson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
25242473
2.
Magnus Hultgren

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24232572
3.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
25232472
4.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
23242370
5.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
23232470
6.
Niklas Moss

Uddeholms Jaktskytteklubb
25242170
7.
Ole Petter Gulbrandsen

Norge
23242269
8.
Geir Guldhaug

Norge
25242069
9.
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
24222369
10.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
23242269
11.
Kent Rådman

Rosersbergs Sportskytteklubb
23232369
12.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
24232269
13.
Thor Göransson

Sundsvalls Jaktskytteklubb
23242269
14.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
23242168
15.
Jörgen Nilsson

Frillesås Sportskytteklubb
22242268
16.
Patrik Vahlberg

Visby Lerduveklubb
24212267
17.
Börje Magnusson

Karlstads Jaktskytteklubb
22222367
18.
John Solbakken

Norge
25222067
19.
Clarita Wiberg

Järlövs Sportingclub
22212467
20.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
22232267
21.
Johnny Hermansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
21232367
22.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
22212366
23.
Jan Peterson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22222266
24.
Ole Johan Sæternes

Norge
17242566
25.
Sven Larsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
23202366
26.
Ole Johnny Oterholt

Norge
21232266
27.
Bjarne Jødahl

Norge
23212266
28.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
23212266
29.
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
19242366
30.
Tomas Arvendal

Rosersbergs Sportskytteklubb
23222166
31.
Tobias Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19242366
32.
Bastian Hagen

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20232265
33.
Niklas Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24202165
34.
Dan Lindberg

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22232065
35.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
18242365
36.
Mattias Jansson "DY"

Rosersbergs Sportskytteklubb
19232365
37.
Ulf Strandnert

Visby Lerduveklubb
22212265
38.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
18232364
39.
Thomas Porsaeus

Rosersbergs Sportskytteklubb
21192363
40.
Toni Åman

Högforsbruks Idrottsförening
20212263
41.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
20212263
42.
Mattias Jansson "DÄ"

Tibro Jaktskytteklubb
21202263
43.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
23182263
44.
Christer Gustavsson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
20222163
45.
Lars Wackelin

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20232063
46.
Elin Pettersson

Götene Sportskytteklubb
23211963
47.
Jonas Bergqvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
22231863
48.
Jonas Skogh

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
23202063
49.
Nathalie Evensen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
24201963
50.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
18212362
51.
Gert Bryntesson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
18222262
52.
Olle Bylemark

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
20212162
53.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
19172561
54.
André Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
19202261
55.
Mikael Söderberg

Uppsala Jaktskytteklubb
21182160
56.
Per Elgtberg

Billeruds Jaktskytteklubb
23201760
57.
Torbjörn Forslund

Högforsbruks Idrottsförening
16222260
58.
Ole Emil Gulbrandsen

Norge
20211960
59.
Arne Isaksson

Nimrod Jakt och SSF
18202159
60.
Lene Marie Guldhaug

Norge
20182058
61.
Eddy Andersson

Billeruds Jaktskytteklubb
21191858
62.
Stefan Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
18192057
63.
Simon Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
19191957
64.
Jonny Eriksson

Östhammars Jaktskytteklubb
20191857
65.
Johan Bylemark

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
19201857
66.
Lars-Göran Johansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
19231557
67.
Bernt Johansson

Björneborgs Jaktskytteklubb
19162156
68.
Johan Ahlstrand

Karlstads Jaktskytteklubb
22181656
69.
Anders Lindkvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
22171756
70.
Sven-Erik Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
21201455
71.
Mattias Modahl

Uddeholms Jaktskytteklubb
13212054
72.
Ronnie Vest-Andersen

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
16191954
73.
Christina Eriksson

Billeruds Jaktskytteklubb
21211254
74.
Ida Stark

Högforsbruks Idrottsförening
16162153
75.
Robert Jansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
16181953
76.
Petra Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17171852
77.
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
19161651
78.
Magnus Olsson

Arvika Jaktskytteklubb
20161450
79.
Annika Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
12171544
80.
Ann-Charlotte Söderberg

Uppsala Jaktskytteklubb
11121033
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)