www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 4 + final
- Resultat sammanlagt med final
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Sidenfejden Kval/SM-kval, Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
17. september 2022

Uppdaterad: 17.09.2022 kl 16:10

Resultat sammanlagt serie 4

Jury: Ole Johnny Oterholt, Bernt Johansson, Arne Isaksson

1.
Bengt Larsson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2524242497
2.
Daniel Holmqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2523242496
3.
Henrik Johansson

Järlövs Sportingclub
2324232595
4.
Magnus Hultgren

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2423252294
5.
Peter Karlsson

Nimrod Jakt och SSF
2323242494
6.
Ole Petter Gulbrandsen

Norge
2324222493
7.
Geir Guldhaug

Norge
2524202493
8.
Patrik Vahlberg

Visby Lerduveklubb
2421222592
9.
Ove Lundström

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2324212492
10.
Per Adolfsson

Billeruds Jaktskytteklubb
2422232392
11.
Stefan Johansson

Falköpings Sportskytteklubb
2324222392
12.
Börje Magnusson

Karlstads Jaktskytteklubb
2222232491
13.
Jörgen Nilsson

Frillesås Sportskytteklubb
2224222391
14.
Kent Rådman

Rosersbergs Sportskytteklubb
2323232291
15.
Michael Kvist

Götene Sportskytteklubb
2423222291
16.
Stefan Lundgren

Falköpings Sportskytteklubb
2221232490
17.
Thor Göransson

Sundsvalls Jaktskytteklubb
2324222190
18.
Niklas Moss

Uddeholms Jaktskytteklubb
2524212090
19.
Bastian Hagen

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2023222489
20.
Jan Peterson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2222222389
21.
John Solbakken

Norge
2522202289
22.
Niklas Sjöqvist

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2420212388
23.
Dan Lindberg

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2223202388
24.
Ole Johan Sæternes

Norge
1724252288
25.
Sven Larsson

Uddeholms Jaktskytteklubb
2320232288
26.
Ole Johnny Oterholt

Norge
2123222288
27.
Bjarne Jødahl

Norge
2321222288
28.
Douglas Hjärtinge

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2321222288
29.
Clarita Wiberg

Järlövs Sportingclub
2221242188
30.
Torsten Johannesson

Gnosjöortens Jaktvårdsförening
1924232187
31.
Niclas Ess

Uddeholms Jaktskytteklubb
2223222087
32.
Thomas Porsaeus

Rosersbergs Sportskytteklubb
2119232386
33.
Toni Åman

Högforsbruks Idrottsförening
2021222386
34.
Anders Berntsson

Caprinus Sporting Club
2021222386
35.
Mattias Jansson "DÄ"

Tibro Jaktskytteklubb
2120222386
36.
Tomas Ahl

Östgöta Jaktskytteklubb
2318222386
37.
Stefan Hansson

Nimrod Jakt och SSF
1824232186
38.
Johnny Hermansson

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2123231986
39.
Benny Holmgren

Götene Sportskytteklubb
1823232185
40.
Tomas Arvendal

Rosersbergs Sportskytteklubb
2322211985
41.
Mikael Söderberg

Uppsala Jaktskytteklubb
2118212484
42.
Leif Ernstsson

Götene Sportskytteklubb
1917252384
43.
Christer Gustavsson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2022212184
44.
Lars Wackelin

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2023202184
45.
Elin Pettersson

Götene Sportskytteklubb
2321192184
46.
Mattias Jansson "DY"

Rosersbergs Sportskytteklubb
1923231984
47.
Per Elgtberg

Billeruds Jaktskytteklubb
2320172383
48.
Jonas Bergqvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
2223182083
49.
Ulf Strandnert

Visby Lerduveklubb
2221221883
50.
Tobias Svensson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1924231783
51.
Torbjörn Forslund

Högforsbruks Idrottsförening
1622222282
52.
Bo Nilsson

Järlövs Sportingclub
1821231981
53.
Gert Bryntesson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
1822221981
54.
Jonas Skogh

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2320201780
55.
Arne Isaksson

Nimrod Jakt och SSF
1820212079
56.
Bernt Johansson

Björneborgs Jaktskytteklubb
1916212278
57.
Lene Marie Guldhaug

Norge
2018202078
58.
André Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1920221778
59.
Stefan Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1819202077
60.
Simon Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
1919192077
61.
Jonny Eriksson

Östhammars Jaktskytteklubb
2019182077
62.
Eddy Andersson

Billeruds Jaktskytteklubb
2119181977
63.
Olle Bylemark

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2021211577
64.
Nathalie Evensen

Föreningen Skepplanda Sportskyttar
2420191477
65.
Mattias Modahl

Uddeholms Jaktskytteklubb
1321202276
66.
Johan Ahlstrand

Karlstads Jaktskytteklubb
2218162076
67.
Johan Bylemark

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
1920181976
68.
Lars-Göran Johansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
1923151976
69.
Ole Emil Gulbrandsen

Norge
2021191676
70.
Ronnie Vest-Andersen

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1619192175
71.
Petra Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1717182274
72.
Anders Lindkvist

Uddeholms Jaktskytteklubb
2217171874
73.
Sven-Erik Eriksson

Nordmarkens Jakt o Sportskytteklubb
2120141873
74.
Ida Stark

Högforsbruks Idrottsförening
1616211770
75.
Christina Eriksson

Billeruds Jaktskytteklubb
2121121670
76.
Siv Andersson

Nimrod Jakt och SSF
1916161869
77.
Robert Jansson

Uddeholms Jaktskytteklubb
1618191669
78.
Magnus Olsson

Arvika Jaktskytteklubb
2016141868
79.
Annika Persson

Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
1217151559
80.
Ann-Charlotte Söderberg

Uppsala Jaktskytteklubb
1112101548
Copyright © 2022 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)