www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (5:e upplagan), Kval/SM-kval - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21. maj 2017

Uppdaterad: 21.05.2017 kl 19:45

Resultat klassvis serie 1


Klasse 50+
1. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
25Sum: 25
2. Dan Lindberg
1926458 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24Sum: 24
3. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24Sum: 24
4. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
23Sum: 23
5. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
23Sum: 23
6. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22
7. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22
8. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20Sum: 20
9. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
18Sum: 18

Klasse 60+
1. Bjarne Olsén
1413764 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24Sum: 24
2. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
23Sum: 23
3. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
22Sum: 22
4. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
22Sum: 22
5. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
21Sum: 21
6. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
21Sum: 21
7. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
20Sum: 20
8. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
20Sum: 20
9. Sven-Erik Rundkvist
01411128 - Åby Skytteklubb
18Sum: 18
10. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
14Sum: 14

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
22Sum: 22
2. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
18Sum: 18
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
16Sum: 16

Klasse Junior
1. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
24Sum: 24
2. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
15Sum: 15

Klasse Senior
1. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
25Sum: 25
2. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
24Sum: 24
3. Ole Johan Triumf
47 - Norge
23Sum: 23
4. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22Sum: 22
5. Torbjörn Forslund
2387643 - Högforsbruks Idrottsförening
20Sum: 20
6. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
20Sum: 20
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)