www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (5:e upplagan), Kval/SM-kval - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21. maj 2017

Uppdaterad: 21.05.2017 kl 19:45

Resultat klassvis serie 4


Klasse 50+
1. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
25232324Sum: 95
2. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
20252524Sum: 94
3. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22222423Sum: 91
4. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24232122Sum: 90
5. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
23232321Sum: 90
6. Dan Lindberg
1926458 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24212222Sum: 89
7. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
23212018Sum: 82
8. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22191722Sum: 80
9. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
18182217Sum: 75

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
22252323Sum: 93
2. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
20232522Sum: 90
3. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
22222223Sum: 89
4. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
23222220Sum: 87
5. Bjarne Olsén
1413764 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24202220Sum: 86
6. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
21222220Sum: 85
7. Sven-Erik Rundkvist
01411128 - Åby Skytteklubb
18201920Sum: 77
8. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
20202017Sum: 77
9. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
21171917Sum: 74
10. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
14171518Sum: 64

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
22222321Sum: 88
2. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
18192019Sum: 76
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
16211915Sum: 71

Klasse Junior
1. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
24232121Sum: 89
2. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
15192116Sum: 71

Klasse Senior
1. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
25242323Sum: 95
2. Ole Johan Triumf
47 - Norge
23242423Sum: 94
3. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
24242421Sum: 93
4. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
22232217Sum: 84
5. Torbjörn Forslund
2387643 - Högforsbruks Idrottsförening
20182222Sum: 82
6. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
20181822Sum: 78
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)