www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat sammanlagt
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Gunnar Söderbäcks Minne (5:e upplagan), Kval/SM-kval - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
21. maj 2017

Uppdaterad: 21.05.2017 kl 19:45

Resultat klassvis serie 3


Klasse 50+
1. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
252323Sum: 71
2. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202525Sum: 70
3. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
232323Sum: 69
4. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222224Sum: 68
5. Bengt Larsson
01926456 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242321Sum: 68
6. Dan Lindberg
1926458 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242122Sum: 67
7. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
232120Sum: 64
8. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
221917Sum: 58
9. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
181822Sum: 58

Klasse 60+
1. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
222523Sum: 70
2. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
202325Sum: 68
3. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
232222Sum: 67
4. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
222222Sum: 66
5. Bjarne Olsén
1413764 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242022Sum: 66
6. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
212222Sum: 65
7. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
202020Sum: 60
8. Sven-Erik Rundkvist
01411128 - Åby Skytteklubb
182019Sum: 57
9. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
211719Sum: 57
10. Börje Zetterlund
1638504 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
141715Sum: 46

Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
222223Sum: 67
2. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
181920Sum: 57
3. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
162119Sum: 56

Klasse Junior
1. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
242321Sum: 68
2. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
151921Sum: 55

Klasse Senior
1. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
252423Sum: 72
2. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
242424Sum: 72
3. Ole Johan Triumf
47 - Norge
232424Sum: 71
4. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222322Sum: 67
5. Torbjörn Forslund
2387643 - Högforsbruks Idrottsförening
201822Sum: 60
6. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
201818Sum: 56
Copyright © 2021 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web4)