www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 5
- Resultat sammanlagt serie 6
- Resultat sammanlagt serie 6 + final
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat klassvis serie 5
- Resultat klassvis serie 6
- Resultat klassvis serie 6 + final
- Ranking 2016
- LLT4
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Uppdaterad: 03.03.2017 kl 20:05

Resultat klassvis


Klasse Dam
1. Mathilda Lishöj
1982867 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
23202523252423Sum: 163
2. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
242223252124181Sum: 158
3. Pernilla Stensson
1949974 - Svenljunga Skytteförening
192124242323230Sum: 157
4. Anna Persson
122595 - Dokkas Skytteförening
21202319212222Sum: 148
5. Helene Larsson
961635 - Frillesås Sportskytteklubb
19232121192320Sum: 146
6. Sabina Larsson
1318169 - Frillesås Sportskytteklubb
192417212020Sum: 121
7. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
211320232121Sum: 119
8. Susanne Nordh
1495590 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
171519131918Sum: 101
9. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
152013181816Sum: 100
10. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
191419151516Sum: 98
11. Maria Löfvén
02067995 - Järlövs Sportingclub
141512161310Sum: 80

Klasse Junior
1. Marcus Bryntesson
1012072 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
24242325252520Sum: 166
2. Emil Bagger-Jörgensen
309674 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
23242223232121Sum: 157
3. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
20222225222019Sum: 150
4. Edvin Isaksson
00920669 - Habo Jaktvårdsförening
23192021202014Sum: 137
5. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
15251624182116Sum: 135
6. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
162022162017Sum: 111

Klasse Senior
1. Göran Martinsson
962697 - Frillesås Sportskytteklubb
24242425242522Sum: 168
2. Ronny Gustafsson
1175107 - Fridafors Skytteförening
24222423242523Sum: 165
3. Patrik Wahlberg
642072 - Visby Lerduveklubb
22242524242322Sum: 164
4. Henrik Johansson
01399822 - Caprinus Sporting Club
24222523242519Sum: 162
5. Fredrik Amour
1949996 - Svenljunga Skytteförening
25242422242419Sum: 162
6. Alexander Hansson
00641773 - Berga Jaktskytteklubb
242324232424Sum: 142
7. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
232424242324Sum: 142
8. Tommie Olsson
00724661 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
252223252423Sum: 142
9. Niclas Boo
1074599 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
252325222423Sum: 142
10. Mikael Karlsson
819819 - Fridafors Skytteförening
242324212425Sum: 141
11. Jörgen Ohlsson
1441600 - Falköpings Sportskytteklubb
242324212524Sum: 141
12. Jerry Nilsson
937667 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
242324232324Sum: 141
13. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
232224242523Sum: 141
14. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
212225232425Sum: 140
15. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
232422232424Sum: 140
16. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
232519232425Sum: 139
17. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242324252320Sum: 139
18. Peter Nilsson
02117548 - Abilds Sportskytteklubb
242223242025Sum: 138
19. Benny Pettersson
1510945 - Södertälje Jaktvårdsförening
222323222424Sum: 138
20. Mattias Broling
1516309 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
242224212324Sum: 138
21. Johnny Håkansson
01686297 - Fridafors Skytteförening
212422242423Sum: 138
22. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
242421242421Sum: 138
23. Lars Gustavsson
1084207 - Älghults Jaktskytteklubb
202523252520Sum: 138
24. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
222224212424Sum: 137
25. Percy Edin
1398175 - Östhammars Jaktskytteklubb
232524202124Sum: 137
26. Robin Karlsson
02727720 - Osby Jaktskytteklubb
242323212422Sum: 137
27. Oskar Liljekvist
468500 - Svenljunga Skytteförening
192423242125Sum: 136
28. Jan Widell
1560453 - Bredareds Sportskytteklubb
222123232423Sum: 136
29. Johan Hanson
2134949 - Nimrod Jakt och SSF
252222212422Sum: 136
30. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
232223232421Sum: 136
31. Jörgen Eliasson
1724090 - Umeå Jaktskytteklubb
252522202321Sum: 136
32. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
232321222125Sum: 135
33. Ingemar Magnusson
1563308 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
212421242124Sum: 135
34. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242323212024Sum: 135
35. Mikael Johansson
734068 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
202023252423Sum: 135
36. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
212125222422Sum: 135
37. Anders Jonasson
652846 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
241823212424Sum: 134
38. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202322232224Sum: 134
39. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
222222212423Sum: 134
40. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
242022222323Sum: 134
41. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242121242321Sum: 134
42. Roland Håkansson
01670459 - Jaktskytteklubben Falken
242322242120Sum: 134
43. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
232325222219Sum: 134
44. Emil Bengtsson
1396511 - Riseberga JSK Lerduva
222121222324Sum: 133
45. Christer Fredriksson
1406271 - Falköpings Sportskytteklubb
212420242321Sum: 133
46. Patric Johnsson
04019944 - Ljungby Jaktskytteklubb
241923222024Sum: 132
47. Per Adolfsson
560906 - Billeruds Jaktskytteklubb
242124212121Sum: 132
48. Ulf Strandnert
00204929 - Visby Lerduveklubb
242123232219Sum: 132
49. Bo Andersson
1546064 - Nordmalings Jaktskytteklubb
232319202224Sum: 131
50. Arne Isaksson
01646227 - Nimrod Jakt och SSF
222320232122Sum: 131
51. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
232124232119Sum: 131
52. Lars Edvardsson
04120749 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
221924231923Sum: 130
53. Lars Johansson
01057618 - Nordmalings Jaktskytteklubb
232123212022Sum: 130
54. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
222220232419Sum: 130
55. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
232120202124Sum: 129
56. Ulf Möller
1447443 - Högforsbruks Idrottsförening
192123231924Sum: 129
57. Börje Sandberg
1556910 - Växjö Jaktskytteklubb
202121222421Sum: 129
58. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
182423241921Sum: 129
59. Reidar Johansson
04034721 - Högforsbruks Idrottsförening
222025221921Sum: 129
60. Magnus Svensson
01410733 - Osby Jaktskytteklubb
212423212020Sum: 129
61. Robin Andersson
01653047 - Osby Jaktskytteklubb
212023212122Sum: 128
62. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
222222191823Sum: 126
63. Gert Andersson
01653046 - Osby Jaktskytteklubb
192020232222Sum: 126
64. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
192020252022Sum: 126
65. Anders Berntsson
2289453 - Caprinus Sporting Club
232219212021Sum: 126
66. Morgan Andersson
2076103 - Habo Jaktvårdsförening
192120182324Sum: 125
67. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
232120182023Sum: 125
68. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
202122212120Sum: 125
69. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
201821222320Sum: 124
70. Börje Magnusson
1526017 - Karlstads Jaktskytteklubb
182321192121Sum: 123
71. Lennart Månsson
804 - Hässleholmsortens JSK
202420212018Sum: 123
72. Jan Johansson
01080891 - Habo Jaktvårdsförening
232116202020Sum: 120
73. Hannes Stålnacke
03578895 - Kiruna Jakt O FVF
191721232018Sum: 118
74. Jonas Arvidsson
00369112 - Osby Jaktskytteklubb
202319171721Sum: 117
75. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
192121172217Sum: 117

Klasse Öppen
1. Fredrik Andersson
191462 - Caprinus Sporting Club
222321202324Sum: 133
2. Johan Nyberg
00335874 - Grums Jaktskytteklubb
232023202422Sum: 132
3. Göran Boo
1074597 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
202121222423Sum: 131
4. Kjell-Åke Nilsson
1056995 - Fridafors Skytteförening
192419232322Sum: 130
5. Per-Erik Carlsson
2871696 - Högforsbruks Idrottsförening
222121212123Sum: 129
6. Markus Ritzen
04001119 - Ljungby Jaktskytteklubb
202120232123Sum: 128
7. Owe Hammar
688892 - Roslagens Jaktskytteklubb
222318232218Sum: 126
8. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
211921182224Sum: 125
9. Lennart Strand
00937363 - Liatorps Jaktskytteklubb
212219192222Sum: 125
10. Freddie Johnsson
1516290 - Alvesta Jaktskytteklubb
181921232023Sum: 124
11. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222118211724Sum: 123
12. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
202018202223Sum: 123
13. Jonas Holmgren
04045410 - Kiruna Jakt O FVF
162221212122Sum: 123
14. Niclas Svensson
1265722 - Habo Jaktvårdsförening
212120221722Sum: 123
15. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
171724202222Sum: 122
16. Kjell Nilsson
974909 - Östhammars Jaktskytteklubb
212021172221Sum: 122
17. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
171822211820Sum: 116
18. Kenneth Andersson
57170 - Falköpings Sportskytteklubb
171622211420Sum: 110
19. Mika Harju
01239300 - Högforsbruks Idrottsförening
151921191317Sum: 104
20. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
191615201518Sum: 103
21. Mats Olsson
00974989 - Högforsbruks Idrottsförening
161917181417Sum: 101
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)