www.lerduvor.net
START     TÄVLINGAR     TRÄNING     RESULTAT     PROGRAMVARA      PRISER      KONTAKT      INLOGGNING
Meny:
Information
Deltagare
Skjutlagslista
Resultat
- Resultat sammanlagt
- Resultat sammanlagt serie 1
- Resultat sammanlagt serie 2
- Resultat sammanlagt serie 3
- Resultat sammanlagt serie 4
- Resultat sammanlagt serie 5
- Resultat sammanlagt serie 6
- Resultat sammanlagt serie 6 + final
- Resultat klassvis
- Resultat klassvis serie 1
- Resultat klassvis serie 2
- Resultat klassvis serie 3
- Resultat klassvis serie 4
- Resultat klassvis serie 5
- Resultat klassvis serie 6
- Resultat klassvis serie 6 + final
- Ranking 2016
- LLT4
Anmälan
 
Kontakt
 
Tillbaka till Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
 
Dam, Junior & Öppna SM + Öppen klass samt LLT 4 (Sista uttagningen till landslaget), Nordisk Trap - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
2. till 3. juli 2016

Uppdaterad: 03.03.2017 kl 20:05

Resultat klassvis serie 3


Klasse Dam
1. Mia Gustafsson
1121314 - Tranås Jaktvårdsförening
242223Sum: 69
2. Mathilda Lishöj
1982867 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
232025Sum: 68
3. Pernilla Stensson
1949974 - Svenljunga Skytteförening
192124Sum: 64
4. Anna Persson
122595 - Dokkas Skytteförening
212023Sum: 64
5. Helene Larsson
961635 - Frillesås Sportskytteklubb
192321Sum: 63
6. Sabina Larsson
1318169 - Frillesås Sportskytteklubb
192417Sum: 60
7. Sara Lundström
1413696 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
211320Sum: 54
8. Karin Markusson
1401235 - Östhammars Jaktskytteklubb
191419Sum: 52
9. Susanne Nordh
1495590 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
171519Sum: 51
10. Siv Andersson
649334 - För.jaktskyttarna Trollhättan
152013Sum: 48
11. Maria Löfvén
02067995 - Järlövs Sportingclub
141512Sum: 41

Klasse Junior
1. Marcus Bryntesson
1012072 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242423Sum: 71
2. Emil Bagger-Jörgensen
309674 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
232422Sum: 69
3. Jonny Thrygg
471499 - Högforsbruks Idrottsförening
202222Sum: 64
4. Edvin Isaksson
00920669 - Habo Jaktvårdsförening
231920Sum: 62
5. Albin Larsson
2901219 - Frillesås Sportskytteklubb
162022Sum: 58
6. David Jonsson
1384869 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
152516Sum: 56

Klasse Senior
1. Niclas Boo
1074599 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
252325Sum: 73
2. Fredrik Amour
1949996 - Svenljunga Skytteförening
252424Sum: 73
3. Percy Edin
1398175 - Östhammars Jaktskytteklubb
232524Sum: 72
4. Göran Martinsson
962697 - Frillesås Sportskytteklubb
242424Sum: 72
5. Jörgen Eliasson
1724090 - Umeå Jaktskytteklubb
252522Sum: 72
6. Patrik Wahlberg
642072 - Visby Lerduveklubb
222425Sum: 71
7. Kenneth Nylander
899674 - Götene Sportskytteklubb
232325Sum: 71
8. Henrik Johansson
01399822 - Caprinus Sporting Club
242225Sum: 71
9. Bernt Johanson
1031303 - Björneborgs Jaktskytteklubb
232424Sum: 71
10. Jörgen Ohlsson
1441600 - Falköpings Sportskytteklubb
242324Sum: 71
11. Jerry Nilsson
937667 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
242324Sum: 71
12. Ronnie Vest-Andersén
2144539 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
242324Sum: 71
13. Mikael Karlsson
819819 - Fridafors Skytteförening
242324Sum: 71
14. Alexander Hansson
00641773 - Berga Jaktskytteklubb
242324Sum: 71
15. Ronny Gustafsson
1175107 - Fridafors Skytteförening
242224Sum: 70
16. Mattias Broling
1516309 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
242224Sum: 70
17. Kim Andersen
926246 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242323Sum: 70
18. Robin Karlsson
02727720 - Osby Jaktskytteklubb
242323Sum: 70
19. Tommie Olsson
00724661 - Landskrona-Saxtorps Jaktskytteklubb
252223Sum: 70
20. Kent Stensson
1034979 - Svenljunga Skytteförening
232224Sum: 69
21. Per Adolfsson
560906 - Billeruds Jaktskytteklubb
242124Sum: 69
22. Peter Nilsson
02117548 - Abilds Sportskytteklubb
242223Sum: 69
23. Torvald Markusson
1401237 - Östhammars Jaktskytteklubb
232422Sum: 69
24. Roland Håkansson
01670459 - Jaktskytteklubben Falken
242322Sum: 69
25. Johan Hanson
2134949 - Nimrod Jakt och SSF
252222Sum: 69
26. Henrik Johansson
911059 - Järlövs Sportingclub
242421Sum: 69
27. Lars-Inge Larsson
1501499 - Sundsvalls Jaktskytteklubb
212225Sum: 68
28. Erik Larsson
1496084 - Frillesås Sportskytteklubb
222224Sum: 68
29. Sune Andersson
675185 - För.jaktskyttarna Trollhättan
232124Sum: 68
30. Lars Gustavsson
1084207 - Älghults Jaktskytteklubb
202523Sum: 68
31. Magnus Svensson
01410733 - Osby Jaktskytteklubb
212423Sum: 68
32. Benny Pettersson
1510945 - Södertälje Jaktvårdsförening
222323Sum: 68
33. Leif Ernstsson
1031300 - Gullspång Jaktskytteklubb
232223Sum: 68
34. Ulf Strandnert
00204929 - Visby Lerduveklubb
242123Sum: 68
35. Jan Peterson
1942910 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
212125Sum: 67
36. Reidar Johansson
04034721 - Högforsbruks Idrottsförening
222025Sum: 67
37. Lars Johansson
01057618 - Nordmalings Jaktskytteklubb
232123Sum: 67
38. Johnny Håkansson
01686297 - Fridafors Skytteförening
212422Sum: 67
39. Thomas Ahl
00005636 - Åby Skytteklubb
232321Sum: 67
40. Bertil Josefsson
911228 - Götene Sportskytteklubb
232519Sum: 67
41. Oskar Liljekvist
468500 - Svenljunga Skytteförening
192423Sum: 66
42. Jan Widell
1560453 - Bredareds Sportskytteklubb
222123Sum: 66
43. Patric Johnsson
04019944 - Ljungby Jaktskytteklubb
241923Sum: 66
44. Lennart Andersson
1436962 - Svenljunga Skytteförening
222222Sum: 66
45. Michael Kvist
1111726 - Götene Sportskytteklubb
222222Sum: 66
46. Glenn Larsson
960795 - Frillesås Sportskytteklubb
242022Sum: 66
47. Ingemar Magnusson
1563308 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
212421Sum: 66
48. Douglas Hjärtinge
957223 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
242121Sum: 66
49. Lars Edvardsson
04120749 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
221924Sum: 65
50. Jonas Karlsson
01980694 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
182423Sum: 65
51. Anders Jonasson
652846 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
241823Sum: 65
52. Ove Lundström
1157505 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
202322Sum: 65
53. Christer Fredriksson
1406271 - Falköpings Sportskytteklubb
212420Sum: 65
54. Arne Isaksson
01646227 - Nimrod Jakt och SSF
222320Sum: 65
55. Bo Andersson
1546064 - Nordmalings Jaktskytteklubb
232319Sum: 65
56. Robin Andersson
01653047 - Osby Jaktskytteklubb
212023Sum: 64
57. Emil Bengtsson
1396511 - Riseberga JSK Lerduva
222121Sum: 64
58. Lennart Månsson
804 - Hässleholmsortens JSK
202420Sum: 64
59. Bo Nilsson
511920 - Järlövs Sportingclub
222220Sum: 64
60. Robert Henriksson
752327 - Järlövs Sportingclub
232120Sum: 64
61. Gert Bryntesson
1012074 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
232120Sum: 64
62. Anders Berntsson
2289453 - Caprinus Sporting Club
232219Sum: 64
63. Ulf Möller
1447443 - Högforsbruks Idrottsförening
192123Sum: 63
64. Mikael Johansson
734068 - Föreningen Skepplanda Sportskyttar
202023Sum: 63
65. Billy Hallberg
01411072 - Oppunda Jaktskytteklubb
202122Sum: 63
66. Börje Magnusson
1526017 - Karlstads Jaktskytteklubb
182321Sum: 62
67. Börje Sandberg
1556910 - Växjö Jaktskytteklubb
202121Sum: 62
68. Jonas Arvidsson
00369112 - Osby Jaktskytteklubb
202319Sum: 62
69. Claes Gustavsson
911067 - Järlövs Sportingclub
192121Sum: 61
70. Morgan Andersson
2076103 - Habo Jaktvårdsförening
192120Sum: 60
71. Jan Johansson
01080891 - Habo Jaktvårdsförening
232116Sum: 60
72. Fredrik Palm
41331 - Östhammars Jaktskytteklubb
201821Sum: 59
73. Patrik Magnil
00817198 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
192020Sum: 59
74. Gert Andersson
01653046 - Osby Jaktskytteklubb
192020Sum: 59
75. Hannes Stålnacke
03578895 - Kiruna Jakt O FVF
191721Sum: 57

Klasse Öppen
1. Johan Nyberg
00335874 - Grums Jaktskytteklubb
232023Sum: 66
2. Fredrik Andersson
191462 - Caprinus Sporting Club
222321Sum: 66
3. Per-Erik Carlsson
2871696 - Högforsbruks Idrottsförening
222121Sum: 64
4. Owe Hammar
688892 - Roslagens Jaktskytteklubb
222318Sum: 63
5. Göran Boo
1074597 - Strövelstorps Jaktskytteklubb
202121Sum: 62
6. Kjell Nilsson
974909 - Östhammars Jaktskytteklubb
212021Sum: 62
7. Niclas Svensson
1265722 - Habo Jaktvårdsförening
212120Sum: 62
8. Kjell-Åke Nilsson
1056995 - Fridafors Skytteförening
192419Sum: 62
9. Lennart Strand
00937363 - Liatorps Jaktskytteklubb
212219Sum: 62
10. Tommy Jonsson
1924014 - Grums Jaktskytteklubb
211921Sum: 61
11. Markus Ritzen
04001119 - Ljungby Jaktskytteklubb
202120Sum: 61
12. Lars Persson
1176916 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
222118Sum: 61
13. Jonas Holmgren
04045410 - Kiruna Jakt O FVF
162221Sum: 59
14. Jonny Eriksson
2177501 - Östhammars Jaktskytteklubb
171724Sum: 58
15. Freddie Johnsson
1516290 - Alvesta Jaktskytteklubb
181921Sum: 58
16. Torsten Johannesson
48235 - Gnosjöortens Jaktvårdsförening
202018Sum: 58
17. Lars-Åke Maxstadh
1153643 - Forshaga Jakt & Sportskytteklubb
171822Sum: 57
18. Kenneth Andersson
57170 - Falköpings Sportskytteklubb
171622Sum: 55
19. Mika Harju
01239300 - Högforsbruks Idrottsförening
151921Sum: 55
20. Mats Olsson
00974989 - Högforsbruks Idrottsförening
161917Sum: 52
21. Daniel Andersson
00624746 - Högforsbruks Idrottsförening
191615Sum: 50
Copyright © 2023 WWW.LERDUVOR.NET genom Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: 992 354 917)
(web3)